środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Hillary Clinton i Lin-Manuel Miranda organizują zbiórkę pieniędzy dla Joe Bidena podczas jej nowego historycznego spektaklu na Broadwayu

Lin-Manuel Miranda and Hillary Clinton
Lin-Manuel Miranda i Hillary Clinton na przedpremierowym pokazie „Suffs.”

Była sekretarz stanu Hillary Clinton jest obecnie producentką nowego musicalu „Suffs” i wykorzystała środowy występ jako okazję do poparcia prezydenta Bidena.

W środę wraz z twórcą „Hamiltona” Lin-Manuelem Mirandą zorganizowała zbiórkę pieniędzy dla Bidena na przedpremierowym pokazie sztuki o sufrażystkach.

Hillary namawiała bywalców teatru do głosowania na prezydenta Bidena. Getty Images
Hillary podpisała kontrakt jako producent po obejrzeniu „Suffs” na off-Broadwayu.

„Mieszała się ze wszystkimi klientami”, powiedział szpieg. „Była bardzo przystępna.”

Mąż Bill Clinton również był na pokazie, a „miejsce oszalało”, gdy go zobaczyli, powiedziano nam. „Byli bardzo podekscytowani, gdy Bill wszedł”, powiedziało źródło.

Pomijając kwestie polityczne, słyszymy, że Hillary „uwielbia” swoją rolę producenta i jest „bardzo aktywna” za kulisami.

Bill Clinton, Hillary Clinton i Lin Manuel Miranda spotkali się wcześniej za kulisami „Hamiltona” FilmMagic
Hillary po raz pierwszy zobaczyła spektakl poza Broadwayem, zanim weszła na pokład.

„Była zaangażowana w ten proces na każdym kroku. Była na pierwszej próbie. Rozmawiała z obsadą. Uwielbia ten proces. Wchodzi do pokoju i promienieje” – powiedział nam informator.

Nasz informator powiedział, że Hillary „łzawiły oczy”, gdy uczestniczyła w sitzprobe (pierwszej próbie, podczas której obsada i orkiestra występują razem) kilka tygodni temu. „To było dla niej bardzo emocjonalne” zobaczyć, jak przedstawienie naprawdę ożywa po raz pierwszy – powiedziało źródło.

Piosenkarka i autorka tekstów Shaina Taub napisała muzykę i wcieliła się w rolę aktywistki Alice Paul w musicalu, który opowiada historię kobiet w ruchu sufrażystek, walczących o prawo do głosowania wraz z przyjęciem 19. poprawki.

Widzowie byli podekscytowani widząc byłego prezydenta Clintona.

Miranda przedstawiła Tauba tłumowi jako „przyszłość teatru muzycznego”

Najwyraźniej Hillary czuje to samo: trafiła na spektakl off-Broadway w Public Theater, a Taub śmiało zapytał, czy jest zainteresowana byciem producentem. Hillary „natychmiast wskoczyła na pokład”, jak nam powiedziano.

Przedstawienie przekonało również byłego prezydenta. Bill został podsłuchany, jak chwalił członkinię obsady Grace McLean za kulisami środowego pokazu przedpremierowego.

„Powiedział jej w żartach, że kocha jej [występ w roli] prezydenta Woodrowa Wilsona bardziej niż prawdziwego prezydenta Wilsona!” – powiedziało nasze źródło.

Czytaj również:  'DWTS' pro Daniella Karagach w ciąży, spodziewa się pierwszego dziecka z Pashą Pashkovem

„Suffs” jest obecnie w fazie przedpremierowej, a jego oficjalna premiera odbędzie się 18 kwietnia w Music Box Theater.

Latest Posts

Nie przegap