sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Horror Franka Grillo „Merciless” wśród nowości w Cannes Sentienta

Sentient Pictures International, nowo otwarta firma zajmująca się sprzedażą, finansowaniem i produkcją zagraniczną, założona przez założycielkę i dyrektor generalną Sentient Entertainment, Renee Tab (Feud: Bette i Joan) i producenta Christophera Tuffina (There’s Something About Mary), dodała dwa nowe filmy do swojej oferty Marche du Film, supernatural-thriller Merciless i action-thriller Sombra.

(Juan Pablo Raba Freelance (Peppermint, Narcos) został wybrany do poprowadzenia Sombra od reżysera Antonio Negret (Hightown, Overdrive). (Daniela Melchior z The Suicide Squad jest również w trakcie rozmów z reżyserem, aby zagrać główną rolę.

Sombra widzi kolumbijski kartel, który musi zmierzyć się z największym zagrożeniem dla swojej operacji przemytu narkotyków: odznaczonym psem policyjnym. Kiedy kartel porywa zwierzę, jego przewodnik musi pokonać przeciwności losu, aby uratować ukochanego towarzysza ze szponów najbardziej znanej kolumbijskiej organizacji przestępczej.

Tab, Pierre Morel i Tuffin będą produkować w imieniu SPI. Michael i Jeeny Miller z Miller Way będą pełnić rolę producentów wykonawczych. Negret wyreżyseruje scenariusz, który napisał z Danielem Negretem (Possessor, The Protege).

Tymczasem Frank Grillo (Kingdom, Hitman’s Wife’s Bodyguard, Copshop) ma poprowadzić Liama O’Donnella (franczyza XYZ Films’s Skylines) w nadchodzącym horrorze-thrillerze Merciless. Tab, Morel i Tuffin będą produkować wraz z Andy Schefterem dla SPI. Tuffin opracował historię wraz z pisarzem The Cooler Frankiem Hannah, który napisał scenariusz. Zdjęcia główne rozpoczną się w sierpniu w Alabamie.

W Merciless, kiedy jego żona zostaje opętana przez złośliwego ducha, główny przesłuchujący rządu szuka zemsty na tych, którzy byli najbliżej istoty w jej poprzednim życiu, aby wypędzić ją z jej ciała, tylko po to, aby odkryć, że wszystko nie jest tym, czym się wydaje.

„Siła tych pakietów jest bezpośrednim wynikiem tego, że były to pomysły, które pochodzą stąd, zostały rozwinięte przez filmowców Sentient i są teraz sprzedawane, finansowane i produkowane wewnętrznie”, powiedział Tab i Tuffin. „Ten ciągły przepływ jest kluczowy dla celu Pierre’a Morela, jakim jest zapewnienie artystom jednego punktu kontaktowego dla filmów wzniosłych, komercyjnych i gatunkowych, który jednocześnie zapewni wysoki poziom kontroli jakości dla rynku.”

Czytaj również:  The Hollywood Reporter ogłasza New York Power Broker Awards

Tymczasem AGC Stuarta Forda pokazało pierwszy materiał filmowy komedii akcji SPI Freelance, z Johnem Ceną i Alison Brie w rolach głównych, finansowanej przez AGC Studios i Endurance Media, od Taken reżysera Pierre’a Morela do wypełnionej po brzegi sali kupujących w Cannes. Film jest obecnie w postprodukcji,

Następnym projektem partnerów SPI Morela, Taba i Tuffina jest Canary Black, z Kate Beckinsale w roli głównej, który jest obecnie sprzedawany, finansowany i produkowany przez Antona.

Negret jest reprezentowany przez Sentient, Paradigm i adwokata Erica J. Feiga. Raba jest reprezentowana przez Impression Entertainment i Gersh. Melchior jest reprezentowany przez CAA i Brave Artists Management.

Grillo jest reprezentowany przez CAA, Management 360, 42West i Paul Hastings. O’Donnell jest reprezentowany przez Erica Williamsa z Zero Gravity Management oraz kancelarię prawną Miloknay Weiner.

Latest Posts

Nie przegap