poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Howie Mandel konfrontuje się z Andym Cohenem za nazwanie go „dupkiem” po wywiadzie z Tomem Sandovalem

Howie Mandel i Andy Cohen zawarli umowę.

Były gospodarz „Deal or No Deal” osiągnął rozejm z Andym Cohenem w programie SiriusXM „Andy Cohen Live” w czwartek po tym, jak szef Bravo nazwał go „dupkiem” w zeszłym roku.

Kopnięcie nastąpiło po tym, jak Mandel gościł Toma Sandovala w swoim podcaście „Howie Mandel Does Stuff” w kwietniu 2023 roku po ujawnieniu bomby o jego romansie ze współgwiazdą „Vanderpump Rules” Raquel Leviss.

„Dzisiejszy jackhole wynika z faktu, że Howie Mandel najwyraźniej nie wiedział, w co się pakuje podczas dzisiejszego wywiadu z Tomem Sandovalem” – powiedział Cohen w programie „Watch What Happens Live”.

„Bo wygląda na to, że może nie odrobił pracy domowej?”

Cohen obraził się w kwietniu 2023 roku po tym, jak Mandel przeprowadził wywiad z Tomem Sandovalem po jego romansie. Instagram
„Dzisiejszy jackhole wynika z faktu, że Howie Mandel najwyraźniej nie wiedział, w co się pakuje podczas dzisiejszego wywiadu z Tomem Sandovalem” – powiedział wówczas dyrektor wykonawczy Bravo w programie „Watch What Happens Live”. Watch What Happens Live with Andy Cohen/Youtube

Z kilkoma śmiechami, 55-letni Cohen dodał: „Teraz zarówno Sandoval, jak i Howie są ciągani po mediach społecznościowych.”

„Howie, musisz być ostrożny, zanim opowiesz się po którejś ze stron”, kontynuował. „Fani Bravo są bardzo namiętni.”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Podczas czwartkowej rozmowy z Cohenem, 68-letni Mandel przyznał, że nie oglądał „Vanderpump Rules” przed przeprowadzeniem wywiadu z 40-letnią Sandoval.

Mandel przyznał Cohenowi w czwartek, że nie oglądał programu przed przeprowadzeniem wywiadu z gwiazdą „Vanderpump Rules”.
„Nie szanujesz mnie za to? Dlaczego jestem dupkiem?” zapytał następnie.

„Nie szanujesz mnie za to? Dlaczego jestem dupkiem?” zastanawiał się.

Cohen przyznał, że być może Mandel wcale nie był „dupkiem”, a nawet powiedział, że cała sytuacja skończyła się dla niego „dobrze osobiście”.

„W pewnym sensie zaoszczędziło mi to późniejszego grillowania na zjeździe” – zażartował. „Więc tak naprawdę, jak się okazuje, może powinienem dać ci mazel zamiast tego, ponieważ robimy jackhole i mazel.”

Cohen przyznał, że sytuacja skończyła się na jego korzyść, a nawet debatował nad odebraniem tytułu „dupka”. Charles Sykes/Bravo via Getty Images
„W pewnym sensie zaoszczędziło mi to później grillowania na zjeździe, więc tak naprawdę, jak się okazuje, może powinienem dać ci mazel zamiast tego, ponieważ robimy jackhole i mazel” – zażartował. Getty Images for SiriusXM

Mandel powiedział, że otrzymał „tyle nienawiści” za to, że dał Sandovalowi platformę do „pochowania się”

Czytaj również:  Lisa Marie Presley: śmierć syna Benjamina "zniszczyła i zdruzgotała moje serce

Opisał nawet scenariusz jako „składanie zeznań, a następnie oglądanie sali sądowej”, zanim przywołał niektóre z wątpliwych historii Sandovala w tamtym czasie.

„Powiedział, że zerwał [z dziewczyną Arianą Madix]. Opowiedział mi historię o tym, jak chciała mieć dzieci, a on powiedział: „Zwariowałeś? Zerwałem z tobą” – wspominał Mandel rozmowę z gwiazdą reality show.

Mandel wcześniej powiedział, że potraktował tę uwagę jako komplement. nickviall/Youtube

„W następnym odcinku [Vanderpump Rules] on i jego kumpel Tom Schwartz wchodzą do … płodności, sprawdzając, jak to ujął.”

„Mówię: 'Cóż, nie to mi powiedział. Powiedział mi, że z nią zerwał i to było szalone, że chciała mieć dzieci” – dodał sędzia „America’s Got Talent”.

Jednak cała sytuacja „dupka” najwyraźniej nigdy nie była tak głęboka dla żadnego z gospodarzy, ponieważ Mandel wcześniej powiedział, że etykieta była dla niego „pozytywna”.

Dodatkowo, Cohen ujawnił, że para żartowała na temat sytuacji w swoich DM. Getty Images

„Byłem dupkiem, jestem dupkiem w 'Watch What Happens’ – Andy Cohen powiedział, że jestem dupkiem, [i] myślę, że to pozytywne”, powiedział w podcaście „The Viall Files” w maju 2023 r.

Ponadto Cohen ujawnił w programie „Andy Cohen Live”, że Mandel zażartował z tej zniewagi w ich DM w czerwcu.

„Zażartował do mnie i powiedział: 'Robisz niesamowitą telewizję. Byłem zaszczycony, że mogłem być twoim dupkiem” – powiedział dyrektor wykonawczy Bravo, według „Entertainment Tonight”

„Spodobało mi się to i odpisałem mu na DM i powiedziałem: „Howie, bycie w sporze z tobą … było dla mnie zaszczytem”, z kilkoma serduszkami.”

Sandoval został przyłapany na zdradzie Ariany Madix z ich współgwiazdą „Vandperump Rules” Raquel Leviss w marcu 2023 roku. Howie Mandel Does Stuff/Youtube

Sandoval trafił na pierwsze strony gazet w marcu 2023 roku za zdradę swojej ówczesnej dziewczyny i współgwiazdy „Vanderpump Rules”, Ariany Madix, z 29-letnim Levissem

Następnie zarówno on, jak i Leviss przeprosili Madix, a była uczestniczka konkursu piękności zameldowała się w ośrodku, aby popracować nad swoim zdrowiem psychicznym.

Od tego czasu 38-letnia Madix związała się z trenerem fitness Danielem Wai.

Czytaj również:  Claire Danes jest w ciąży, spodziewa się trzeciego dziecka z mężem Hugh Dancy'm

Latest Posts

Nie przegap