poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Inside Angelina Jolie’s 'constant stream of attacks on Brad’ Pitt

W przyszłym miesiącu minie sześć lat od momentu, gdy Angelina Jolie zaszokowała świat składając pozew o rozwód z Bradem Pittem.

Ale pomimo tego, że zostały uznane za prawnie samotne w 2019 roku, exes wciąż nie są dalej w dochodzeniu do porozumienia w sprawie opieki nad swoimi dziećmi – nawet gdy osiągają wiek studencki.

„Wydaje się, że Angelina jest zdeterminowana, że Brad nigdy nie powinien dostać opieki 50/50”, jedno źródło zaznajomione z bitwą prawną powiedziało The Post. „I są tacy, którzy mówią, że ona nie spocznie, dopóki dzieci nie będą prawnie dorosłe, więc Brad nigdy nie będzie miał wspólnej opieki.”

To tylko najnowsza salwa w pozornie niekończącej się wojnie. „Angelina czyni nieustanny strumień ataków na Brada. I celowo sprzedała sporny udział w ich winnicy kupcowi, o którym wiedziała, że go nie chce” – uważa przyjaciel Pitta.

Angelina Jolie filed for divorce from Brad Pitt in 2016, but their court battles — including over their once-shared Chateau Miraval wine company — continued to drag on.
Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód z Bradem Pittem w 2016 roku, ale ich batalie sądowe – w tym o ich niegdyś wspólną firmę winiarską Chateau Miraval – nadal się ciągnęły.
NY Post photo composite

Pitt, 58, był ostatnio na czerwonym dywanie na całym świecie, ponieważ przygotowuje się do otwarcia swojego najnowszego filmu „Bullet Train,” w ten weekend, ale najwyraźniej nie może uciec przed długim zasięgiem Jolie.

Lawyers for Jolie reportedly arranged for process servers to attempt to serve Pitt with a subpoena at February's SAG Awards.
Prawnicy Jolie podobno zaaranżowali serwery procesowe, by próbowały doręczyć Pittowi wezwanie do sądu podczas lutowej gali SAG Awards.
FilmMagic

W dokumentach prawnych z czerwca, Pitt, 58, twierdził, że Jolie, 47, celowo „próbowała wyrządzić mu krzywdę” sprzedając swoje udziały w marce wina Chateau Miraval rosyjskiemu biznesmenowi Yuri Sheflerowi, założycielowi Stoli Vodka.

Pitt powiedział, że uzgodnili, że nigdy nie sprzedadzą swoich udziałów bez zgody drugiej strony. Poprosił również o proces z udziałem ławy przysięgłych.

„To jego dziecko, jest z niego bardzo dumny i włożył cały dochód z biznesu w winnicę i studia Miraval”, powiedział hollywoodzki przyjaciel, zauważając, że Correns, Francja, posiadłość winnicy również szczyci się studiem nagraniowym.

Pitt has claimed in legal papers that Jolie intentionally
Pitt twierdził w dokumentach prawnych, że Jolie celowo „starała się wyrządzić mu krzywdę” sprzedając swoje udziały w marce wina Chateau Miraval założycielowi Stoli Vodka.

„Niestety, Angelina sprzedała swoją część, co było sprzeczne z ich umową, komuś, kogo oboje wcześniej odrzucili”, dodał przyjaciel, ponieważ Pitt wcześniej powiedział „nie” dla umowy ze Stoli.

Czytaj również:  Duet matka-córka Sunnie i Eva z serialu TLC "sMothered" bronią się przed poddawaniem się vajacialom: "To takie normalne!

A potem była ostatnia wiadomość, że prawnicy Jolie wysłali serwery procesowe do SAG Awards w lutym, mając nadzieję złapać Pitta z zaskoczenia z wezwaniem do spraw Miraval na imprezie. (To był kolejny przykład Jolie próbującej stworzyć publiczną scenę, aby zaostrzyć sytuację, według źródeł, które wiedzą o tym.

W kwietniu Page Six doniósł, że Jolie rzekomo rozpętała „desperacką ekspedycję rybacką”, pozywając FBI pod nazwą „Jane Doe”, aby dowiedzieć się więcej o jej dochodzeniu w sprawie rzekomego incydentu z 2016 r. w sprawie alteracji na prywatnym odrzutowcu z udziałem Pitta i ich syna Maddoxa, i dlaczego jej agenci nie oskarżyli aktora.

Chateau Miraval winery is based at the Correns, France, estate of the same name.
Winiarnia Chateau Miraval znajduje się w posiadłości Correns we Francji o tej samej nazwie.
Corbis via Getty Images

Anonimowy telefon został wykonany do władz, co zapoczątkowało śledztwo FBI, które zostało zamknięte 22 listopada 2016 roku, bez zarzutów o popełnienie wykroczenia. Dni później Jolie złożyła pozew o rozwód.

Page Six jest również powiedziane, że za kulisami, sprawy stały się napięte na początku tego roku, gdy zespół prawny Pitta wierzył, że adwokaci Jolie próbowali mieć ich zatwierdzony przez sąd psycholog dziecięcy sankcjonowany przez biuro prokuratora generalnego Kalifornii w oparciu o jej postrzeganie, że lekarz stanął po stronie Pitta, stwierdzając, że Pitt powinien mieć 50/50 opieki nad dziećmi.

Psycholog Stan Katz, który rozmawiał z małoletnimi dziećmi Jolie-Pitt w sprawie opieki nad nimi, jest obecnie przedmiotem niekarnego dochodzenia prowadzonego przez prokuratora generalnego Kalifornii, zgodnie z aktami złożonymi w Sądzie Najwyższym Kalifornii i widzianymi przez stronę szóstą.

„Wygląda na to, że Angelina jest zdecydowana, że Brad nigdy nie powinien dostać 50/50 opieki” nad ich nieletnimi dziećmi, powiedziało źródło zaznajomione z postępowaniem prawnym. Angelina trafiła na czerwony dywan w zeszłym roku z Paxem, 18; Vivienne, 14; Zaharą, 17; Shiloh, 16; i Knoxem, 14.
FilmMagic

Uważa się, że Katz nie miał żadnych skarg na siebie w 30-letniej karierze. Źródło bliskie Pittowi opisało raport jako „pogardliwy” dla Jolie.

Chociaż inna osoba znająca się na rzeczy podkreślała, że Jolie nie miała nic wspólnego z dochodzeniem, jeden wysoko postawiony prawniczy insider powiedział Page Six, że tylko jedna lub obie strony zaangażowane w sprawę mogą złożyć skargę. Przyjaciel Pitta potwierdził, że to nie był aktor.

Czytaj również:  U Wendy Williams zdiagnozowano demencję czołowo-skroniową i afazję

W złożeniu zauważono, że: „Sąd stwierdza, że Petitioner (Jolie) złożyła zawiadomienie o braku sprzeciwu, a Respondent (Pitt) nie zajął żadnego stanowiska.”

Katz odmówił komentarza. Skontaktowaliśmy się z biurem prokuratora. Zakres dochodzenia nie jest znany i nie jest jasne, czy dochodzenie jest nadal w toku.

Jolie allegedly sued the FBI under the name “Jane Doe” to find more about its investigation into an alleged 2016 private-jet altercation involving Pitt and their son Maddox.
Jolie rzekomo pozwała FBI pod nazwiskiem „Jane Doe”, aby dowiedzieć się więcej o jej dochodzeniu w sprawie rzekomej sprzeczki na prywatnym odrzutowcu z 2016 roku z udziałem Pitta i ich syna Maddoxa.
WireImage

Po latach back and forth, Pitt otrzymał wspólną opiekę nad swoimi nieletnimi dziećmi w maju 2021 roku, jak ujawniła Page Six.

Sędzia John Ouderkirk jednak, został następnie zdyskwalifikowany z sprawy za niewystarczające ujawnienie relacji biznesowych z adwokatami Pitta – więc to był powrót do kwadratu jeden, a exes są nadal walczy go o opiekę.

Inne źródło zaznajomione ze sprawą ujawniło: „Wszystko jest w martwym punkcie. Ostatni rok to był prawdziwy rollercoaster. Brad otrzymał opiekę 50/50 w długiej, szczegółowej decyzji sądowej. Następnie sąd apelacyjny opróżnił decyzję na podstawie czegoś, co nie miało nic wspólnego z meritum sprawy.

„To był wewnętrzny spór między sędziami i prywatnymi sędziami w Kalifornii, nie mający nic wspólnego z umową o opiekę. To była kwestia techniczna. Nie jest jasne, na czym sprawy stoją w tej chwili.”

Last year, a judge in their divorce case was disqualified for not revealing business dealings with Pitt's attorneys — slowing their custody case even further.
W zeszłym roku, sędzia w ich sprawie rozwodowej został zdyskwalifikowany za nieujawnienie interesów z adwokatami Pitta – co jeszcze bardziej spowolniło ich sprawę o opiekę.
Pascal Le Segretain

Tymczasem uważa się, że Pitt nie jest blisko najstarszego dziecka swojego i Jolie, syna Maddoxa, który w piątek skończył 21 lat.

Zapytany, jak często aktor dostaje do zobaczenia pozostałe dzieci, źródło zaznajomione ze sprawą powiedziało: „Dostaje je zobaczyć, ale nadal nie ma 50/50. Ale stara się to przeżyć.”

Zarówno Jolie jak i Pitt’s reps byli niedostępni dla komentarzy.

Byli mają sześcioro dzieci. Maddox obecnie studiuje biochemię na Uniwersytecie Yonsei w Seulu, w Korei Południowej. Uważa się, że 18-letni Pax kontynuuje naukę w szkole, a 17-letnia Zahara ma zamiar wyjechać do Spelman College.

Pitt said this week he's thrilled about daughter Zahara's acceptance to Spelman College.
Pitt powiedział w tym tygodniu, że jest zachwycony przyjęciem córki Zahary do Spelman College.
Getty Images dla Turnera

Jolie ogłosiła w poście na Instagramie, że Zahara będzie uczęszczać do historycznie czarnego college’u w Atlancie tej jesieni.

Czytaj również:  Lil Durk dzieli się aktualizacją po tym, jak został uderzony w twarz przez wybuch na scenie Lollapalooza

„Zahara ze swoimi siostrami ze Spelmana!” Gwiazda „Eternals” podpisała zdjęcie swojej córki w otoczeniu kolegów i koleżanek ze Spelman.

Córka Shiloh, 16 lat, pokazała swoje hip-hopowe ruchy taneczne jeszcze w czerwcu w teraz wirusowym klipie ustawionym do „Vegas” Doja Cat.

Sources say that, while Pitt has gone on dates since the split, he's not dating right now.
Źródła mówią, że choć Pitt chodził na randki od czasu rozstania, nie umawia się teraz.
Getty Images

Pitt żartował na ten temat podczas premiery „Bullet Train”: „Nie wiem, skąd ona to wzięła. Jestem tu panem Two-Left-Feet” Powiedział również, że przyjęcie Zahary do college’u „przynosi łzę do oka.”

To nowa strona laureata Oscara, który dzieli z Jolie także 14-letnie bliźniaczki Vivienne i Knox, ponieważ wcześniej był tak opiekuńczy wobec swoich dzieci, że rzadko o nich mówił.

Pitt był na szlaku promocyjnym dla „Bullet Train,” podróżując do Paryża, Berlina i Londynu w ciągu ostatniego miesiąca.

W Niemczech, aktor trafił na czerwony dywan w spódnicy, którą współprojektował z Haans Nicolas Mott.

Pitt has been promoting his new film,
Pitt promował swój nowy film „Bullet Train.”
Getty Images dla Sony Pictures

Na pytanie, dlaczego założył spódnicę, Pitt powiedział Variety: „Nie wiem! Wszyscy umrzemy, więc zepsuć to.”

Hollywoodzki przyjaciel powiedział, że odpowiedź jest prosta: „Brad podróżuje regularnie, ale to było jego pierwsze duże wydarzenie od kilku lat i świetnie się przy nim bawił.”

Ale „zabawa” nie oznacza teraz romansu. Pitt „nie umawia się obecnie z nikim”, powiedział hollywoodzki przyjaciel. „Chodził na randki w ciągu ostatnich kilku lat, ale obecnie z nikim się nie spotyka”

Zamiast tego Pitt spędza czas na swojej sztuce, architekturze i spędzaniu czasu z przyjaciółmi. Pojawi się w reżyserowanym przez Damiena Chazelle’a dramacie „Babylon” z Margot Robbie i Olivią Wilde, który otwiera się w Boże Narodzenie.

„On jest w dobrym miejscu,” powiedział przyjaciel z Hollywood. „Miał dobrą przerwę w Europie. Wydaje się odświeżony i zrelaksowany.”

Latest Posts

Nie przegap