sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jak oglądać czwartą republikańską debatę prezydencką online bez kablówki?

Gubernator Florydy Ron DeSantis i była wysłanniczka Organizacji Narodów Zjednoczonych Nikki Haley pojawili się dziś wieczorem na scenie w piątej debacie Partii Republikańskiej w obecnym cyklu prezydenckim w USA i ostatniej przed wyborami powszechnymi w stanie Iowa 15 stycznia

DeSantis i Haley byli jedynymi kandydatami, którzy zakwalifikowali się do dzisiejszej debaty, a ich sondaże przekroczyły 10%. Vivek Ramaswamy i były gubernator New Jersey Chris Christie pojawili się w nagłówkach gazet, ale obaj nie zakwalifikowali się.

Chcesz obejrzeć dzisiejszą debatę Republikanów? Oto, co musisz wiedzieć.

DeSantis vs. Haley: Jak oglądać debatę republikańską

Kandydaci na prezydenta GOP w 2024 r. zmierzą się w piątej republikańskiej debacie prawyborczej, która odbędzie się dziś wieczorem o 18:00 PT / 21:00 ET, w środę, 10 stycznia. Nadawana na żywo z Iowa w CNN debata będzie moderowana przez Jake’a Tappera i Danę Bash z CNN.

Oglądaj debatę DeSantis vs. Haley na żywo w telewizji na CNN. Nie masz kablówki? Osoby przecinające kable mogą transmitować debatę w dowolnej usłudze transmisji strumieniowej telewizji na żywo, która obsługuje CNN, w tym DirecTV Stream lub Hulu + Live TV.

Debatę republikańską można obejrzeć za darmo w serwisie DirecTV Stream, który oferuje pięciodniowy bezpłatny okres próbny.

Jak oglądać debatę republikańską 2024 online

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, gdzie oglądać piątą debatę republikańską online bez kabla, w tym jak transmitować na żywo debatę DeSantis vs. Haley online za darmo.

Watch DeSantis Haley Republican Debate Tonight: Livestream Online Free

DirecTV

DirecTV Stream

Oglądaj dzisiejszą republikańską debatę prezydencką online za darmo dzięki bezpłatnej wersji próbnej DirecTV Stream. Streamuj debatę na żywo w CNN dzięki pakietowi rozrywkowemu DirecTV Stream (69,99 USD miesięcznie), który oferuje telewizję online, treści na żądanie i ponad 75 innych kanałów, w tym CNN, Disney Channel, Nickelodeon, AMC i inne. Inne plany oferują ponad 105-150 kanałów, a ceny wahają się od 84,99 USD do 159,99 USD miesięcznie.

Czytaj również:  Dlaczego obsadzenie Kiefera Sutherlanda w "Pierwszej Damie" było "emocjonalnym momentem" dla twórcy serialu

DirecTV Stream oferuje również pięciodniowy bezpłatny okres próbny, więc nowi abonenci mogą oglądać republikańską debatę za darmo w tym tygodniu w tym okresie.

Przez ograniczony czas nowi abonenci mogą również zarobić do 200 $ karty podarunkowej Visa; dowiedz się więcej tutaj.

Watch DeSantis Haley Republican Debate Tonight: Livestream Online Free

Hulu

Hulu + Live TV

Subskrypcja Hulu + Live TV jest dostarczana w pakiecie z Disney+ i ESPN+ oraz obejmuje CNN i 75 innych głównych kanałów informacyjnych, rozrywkowych i sportowych za 76,99-89,99 USD miesięcznie (pakiety dostępne z reklamami lub bez).

Hulu umożliwia oglądanie CNN z telefonu, komputera, tabletu lub smart TV. Otrzymasz również dostęp do transmisji na żywo i wydarzeń w ESPN+, takich jak UFC Fight Night, golf PGA, piłka nożna i baseball. Hulu + Live TV nie oferuje obecnie bezpłatnego okresu próbnego.

Czy Donald Trump weźmie udział w debacie republikańskiej?

Tylko trzech republikańskich kandydatów zakwalifikowało się do dzisiejszej debaty według ich kampanii: Gubernator Florydy Ron DeSantis, była ambasador ONZ Nikki Haley i były prezydent Donald Trump.

Trump – który według sondażu Morning Consult cieszy się 65-procentowym poparciem wśród potencjalnych republikańskich wyborców – nie weźmie udziału w debacie i zamiast tego weźmie udział w ratuszu w Iowa.

Możesz oglądać ratusz Trumpa na żywo w telewizji na Fox News lub streamować kanał Fox News online za pomocą DirecTV Stream.

Dzisiejsza debata i ratusz Trumpa odbędą się zaledwie pięć dni przed rozpoczęciem głosowania w Iowa caucuses, pierwszym krokiem w kierunku kandydowania na prezydenta.

Latest Posts

Nie przegap