poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jenna Ortega mówi, że miała COVID podczas kręcenia ikonicznej sceny tańca w 'Wednesday’

W dniu, w którym Jenna Ortega nakręciła kultową już scenę tańca w serialu Netflixa Wednesday, obudziła się z objawami przeziębienia, które przypominały COVID. Zrobiła test i czekając na wyniki, nakręciła taniec, do którego sama ułożyła choreografię.

„To szalone, ponieważ to był mój pierwszy dzień z COVID, więc to było okropne do filmowania” Ortega powiedział NME podczas wywiadu, który został wydany przed spadkiem show na streamerze. „Obudziłem się i – to dziwne, nigdy nie jestem chory, a kiedy to robię, nie jest bardzo źle”

Aktorka wyjaśniła, że obudziła się z bólami ciała, co nie jest czymś, co zazwyczaj odczuwa, nawet gdy choruje

„Czułam się jakbym została potrącona przez samochód i że mały chochlik został puszczony luzem w moim gardle i drapał ściany mojego przełyku,” kontynuowała. „Podawali mi leki między ujęciami, bo czekaliśmy na pozytywny wynik”

Gdy test Ortegi wrócił pozytywny, MGM, firma produkcyjna stojąca za Wednesday, powiedziała publikacji, że „przestrzegano ścisłych protokołów”, dodając, „gdy pozytywny test został potwierdzony produkcja usunęła Jennę z planu.”

Kiedy Ortega doszła do siebie, zapytała, czy mogłaby powtórzyć scenę, ale w harmonogramie produkcji nie było wystarczająco dużo czasu. „Myślę, że prawdopodobnie mogłam to zrobić nieco lepiej” – dodała.

Aktorka powiedziała, że dostała piosenkę do sceny tańca, „Goo Goo Muck” The Cramps, na tydzień przed jej nakręceniem i sama wymyśliła choreografię.

„Nie jestem tancerką”, powiedziała, „i jestem pewna, że to oczywiste.”

Czytaj również:  Kaley Cuoco urodziła, powitała pierwsze dziecko z Tomem Pelphreyem

Latest Posts

Nie przegap