niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Jennifer Lopez o emocjonalnej interakcji z Brie Larson podczas rozdania Złotych Globów: „To wiele dla mnie znaczyło”

Jennifer Lopez dzieli się tym, jak bardzo docenia „uroczą” i „wzruszającą” interakcję, jaką miała z Brie Larson podczas Złotych Globów 2024.

W niedawnym wywiadzie dla Zane’a Lowe’a w Apple Music 1, aktorka, piosenkarka i tancerka powiedziała: „Teraz łzy napływają mi do oczu, ponieważ jest to bardzo poruszające, ponieważ oddajesz temu swoje serce i duszę, gdy jesteś artystą”

Przed niedzielną ceremonią wręczenia nagród, Larson wzruszyła się, gdy zauważyła aktorkę Hustlers na czerwonym dywanie – w momencie, który stał się wirusowy. Próbując powstrzymać łzy, aktorka Lessons in Chemistry opowiedziała Lopez, dlaczego jest dla niej taką inspiracją: „Widziałam Selenę i to sprawiło, że chciałam zostać aktorem. Zawsze tak wiele dla mnie znaczyłaś. … To było moje marzenie [spotkać cię], więc bardzo ci dziękuję! Twoja etyka pracy jest tak ważna, dziękuję”

Lopez powiedziała Lowe, że całkowicie rozumie uczucia gwiazdy The Marvels w tym momencie, ponieważ ona również miała gwiazdy, na które patrzyła, gdy była młodsza.

„Pamiętam, jak byłam małą dziewczynką i oglądałam West Side Story i zobaczyłam Ritę Moreno i wiedziałam, co to dla mnie znaczy”, wyjaśniła gwiazda The Mother. „Kiedy patrzyłam na Brie i widziałam ją i wpatrywałam się w jej oczy, ponieważ była tak zamknięta we mnie i po prostu [była] jak: 'Chciałam ci to powiedzieć od tak dawna’ … Zobaczyłem siebie i zobaczyłem małą dziewczynkę, a myśl, że zrobiłem to dla kogoś, była naprawdę przytłaczająca.”

Kontynuowała: „Mogłam naprawdę poświęcić tam chwilę i to było bardzo piękne mieć takie doświadczenie. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek wyobrażała sobie, że będę miała takie doświadczenie z kimś, kto jest tak utalentowany i kogo filmy oglądam i kto jest w pewnym sensie nawet moim współczesnym. … To była bardzo miła rzecz, którą zrobiła i wiele dla mnie znaczyła, prawdopodobnie nawet więcej niż dla niej.”

Czytaj również:  Jak "Elvis", "Good Night Oppy" i "Trzynaście żywotów" wykorzystały sound design do wzbogacenia swoich filmowych światów

Latest Posts

Nie przegap