poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jeremy Allen White opisuje „obrzydliwą” dietę, aby przybrać na wadze do filmu wrestlingowego A24: „Nie czujesz się świetnie”

W jakiś sposób jedzenie staje się głównym tematem ostatnich projektów Jeremy’ego Allena White’a.

Gwiazda serialu FX The Bear, powracającego w przyszłym miesiącu w drugim sezonie, rozmawiała z Esquire w opublikowanym w poniedziałek wywiadzie na temat swojej roli zmarłego prawdziwego zapaśnika Kerry’ego Von Ericha w nadchodzącym filmie fabularnym A24 The Iron Claw. Film w reżyserii Seana Durkina, w którym wystąpią także Zac Efron, Lily James, Harris Dickinson i Holt McCallany, opowiada opartą na faktach historię Kevina Von Ericha (Efron) i reszty jego rodzinnej dynastii profesjonalnych zapaśników, która rozpoczęła się w latach 60-tych.

Poproszony o opisanie swojego procesu osiągania większej sylwetki do roli w filmie, który nie ma jeszcze ogłoszonej daty premiery, White przyznał, że nieustannie spożywał kalorie. „Jem cały czas – nigdy się nie zatrzymuję” – powiedział. „Rano jadłem gofry z masłem migdałowym. W środku dnia cały czas jadłem paszteciki z indyka i awokado. To naprawdę obrzydliwe.”

Kontynuował: „Próbujesz zjeść tyle, ile możesz, i szczerze mówiąc, nie czujesz się dobrze. Ja też trenowałem, ale nie wiem, próba osiągnięcia tak dużych rozmiarów, to nie jest sposób na życie.”

White dał jasno do zrozumienia, że Efron, który podobnie dodał mnóstwo krzepy do filmu, sprawił, że jego własna transformacja wyglądała na łatwą. „Zac jest maniakiem” – powiedział White. „Jest tak skupiony i zna się na treningu, diecie i tym wszystkim. Jeśli chodzi o fizyczną transformację, myślę, że wysadził nas wszystkich z wody. Wygląda naprawdę niesamowicie.”

Wychowanek Shameless zdradził również co nieco na temat wyczekiwanego drugiego sezonu swojego serialu The Bear, w którym wciela się w Carmy’ego, cenionego szefa kuchni, któremu powierzono kierowanie borykającym się z problemami sklepem z kanapkami w Chicago. White wspomniał, że nowa seria odcinków pokaże dalsze wysiłki jego bohatera, aby przekształcić sklep w „coś bardziej eleganckiego.”

Czytaj również:  Emmys: TV Academy to Accommodate FYC Event Changes as Result of Writers Strike (Exclusive)

Dodał, że „radość i inspiracja to główne tematy drugiego sezonu, nie tylko dla Carmy, ale także dla Sydney, Marcusa i Richiego.”

Latest Posts

Nie przegap