środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Jerry Bruckheimer mówi, że kolejny film z serii „Piraci z Karaibów” będzie rebootem

Jerry Bruckheimer ujawnił, że kolejna odsłona Piratów z Karaibów będzie rebootem ukochanej serii.

Legendarny producent powiedział w niedawnym wywiadzie dla ComicBook.com, że pracuje nad sequelem Piratów z Karaibów, a także Top Gun 3, ale zauważył, że prace nad tym ostatnim potrwają dłużej, ponieważ wymaga to skoordynowania harmonogramów z kilkoma aktorami z listy A, takimi jak Tom Cruise, Miles Teller i Glen Powell.

„Nie wiesz, jak się połączą. Po prostu nie wiesz” – powiedział Bruckheimer. „Ponieważ w Top Gun masz aktora, który jest ikoną i jest genialny. A ile filmów zrobi, zanim zrobi Top Gun, nie mogę ci powiedzieć. Ale zamierzamy zrestartować Pirates, więc łatwiej jest to połączyć, ponieważ nie trzeba czekać na niektórych aktorów”

Disney pozornie zaczyna od zera z Pirates może być zaskoczeniem dla niektórych fanów, ponieważ w ostatnich latach pojawiały się już pomysły dotyczące przyszłości serii – niektóre z nich dotyczyły Margot Robbie, a inne powrotu Johnny’ego Deppa.

Bruckheimer powiedział wcześniej The Hollywood Reporter w 2022 roku, że „są bardzo blisko” Piratów 6 , a nawet mają „bardzo dobry scenariusz”

„Opracowaliśmy dwa z nich – ten z Margot Robbie i jeden z młodszą obsadą” – powiedział wtedy. „Ten z Margot Robbie wymaga trochę więcej pracy. Ta z młodszą obsadą jest blisko. Miejmy nadzieję, że dostaniemy oba.”

Producent odrzucił również twierdzenia Robbiego, że projekt nie dojdzie do skutku, mówiąc: „Wierzymy, że uda nam się go zrealizować. To bardzo mocna historia.”

W innym miejscu wywiadu dla THR, Bruckheimer dodał, że „chciałby mieć” Deppa w innym filmie.

Wygląda jednak na to, że następny projekt Pirates, który trafi na duży ekran, prawdopodobnie będzie miał zupełnie nową obsadę. Twórca The Last of Us Craig Mazin, który pracował nad nową historią wraz ze scenarzystą Tedem Elliottem, powiedział Los Angeles Times w zeszłym roku, że był zaskoczony, że Disneyowi spodobał się ich scenariusz, ponieważ był „zbyt dziwny”.

Czytaj również:  Nick Cannon broni swojego rodzicielstwa jako ojciec ośmiorga dzieci, mówi, że w tradycyjnych domach może być "wiele toksyczności"

„Przedstawiliśmy go i pomyśleliśmy, że nie ma mowy, by go kupili, jest zbyt dziwny. Ale kupili! A potem napisaliśmy fantastyczny scenariusz i doszło do strajku i wszyscy czekali” – wyjaśnił wówczas Mazin.

Ostatni film Piraci z Karaibów, który trafił na duży ekran w 2017 roku – Dead Men Tell No Tales – z udziałem Johnny’ego Deppa, Javiera Bardema i Kayi Scodelario.

Latest Posts

Nie przegap