poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Julia Fox rzuca wyzwanie aspirującym projektantom, aby stworzyli stylizacje ze śmieci w bezwzględnym konkursie „OMG Fashun

Julia Fox rzuca wyzwanie aspirującym projektantom mody, aby przekształcili śmieci w oszałamiające stylizacje w nowej serii konkursowej E! „OMG Fashun.”

„Projektujesz dla najlepszej muzy, Julii Fox”, mówi współprowadzący „Uncut Gems” aktorki, Law Roach, w super-tease dla programu, dodając później: „Śmieci jednego człowieka są skarbem Julii Fox.”

W innym momencie 34-letnia Fox wydaje się modelować jedną kreację złożoną z przedmiotów znalezionych na śmietniku.

Julia Fox rzuca wyzwanie aspirującym projektantom, aby stworzyli stylizacje ze śmieci w nowej serii konkursowej E! „OMG Fashun” OMG Fashun/E!
Współprowadzący gwiazdy „Uncut Gems”, Law Roach, nazywa ją „ostateczną muzą” w zapowiedzi programu. OMG Fashun/E!

„Po prostu nie mogłam rozstać się z samą szufladą” – mówi w klipie, wskazując na ozdobnie zdobiony mebel spoczywający na jej głowie.

45-letnia Roach – potężna stylistka najbardziej znana z tworzenia kultowych stylizacji Zendayi na czerwony dywan – zauważa, że „umiejętność tworzenia skarbów ze śmieci” jest „niesamowitym” wyczynem.

A robienie tego dla Fox wydaje się być zaszczytem dla uczestników „OMG Fashion” Sezon 1.

Fox wydaje się modelować jedną kreację wykonaną z przedmiotów znalezionych na śmietniku. OMG Fashun/E!
Potężny stylista Roach zauważa, że „umiejętność tworzenia skarbów ze śmieci” jest „niesamowitym” wyczynem. Max Cisotti/Dave Benett/Getty Images

„Julia Fox jest taka odważna”, zachwyca się jeden z projektantów, podczas gdy inny chwali stylową gwiazdę za to, że „nie ma granic”, gdy wybiera zespoły.

„Ona nie boi się być złą suką”, zachwyca się inny, a inna osoba zapewnia o Fox: „Julia serwuje wygląd”

Podczas gdy projektanci wymyślają stylizacje dla Fox – która znana jest z noszenia zasłon prysznicowych jako ubrań lub topów wykonanych z krawatów – ona nagradza najbardziej utalentowanych uczestników pokaźną nagrodą pieniężną, jednocześnie obdarowując tych, którzy nie mają szczęścia, biżuterią lub, jeśli mają szczęście, kilkoma centami.

„Julia Fox jest taka odważna”, zachwyca się jeden z projektantów, podczas gdy inny chwali stylową celebrytkę za to, że „nie ma granic”, gdy wybiera zespoły. GC Images
„Nie boi się być złą suką” – zachwyca się Fox jeden z uczestników. GC Images

„Jeden z was wróci do domu z nagrodą w wysokości 10 000 dolarów. A drugi wróci do domu z ćwierćdolarówką i tym naszyjnikiem” – powiedziała jednemu z uczestników, po czym zmieniła zdanie: „Zatrzymam ćwierćdolarówkę. Mogę jej potrzebować do parkowania.”


Więcej Page Six Style …

  • Zobacz najlepsze stylizacje gwiazd tygodnia w naszej nowej serii „Instantly Iconic Style”
  • Przeglądaj najlepsze produkty modowe i kosmetyczne według gwiazd
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
Czytaj również:  12-letnia Blue Ivy wygląda elegancko na Grammy 2024 w białej sukience z odkrytymi ramionami i szpilkach na platformie

W innym miejscu zawodnik przyznaje, że tempo konkursu nie jest dla osób o słabym sercu. „Czy jestem zestresowany?” pyta. „Tylko trochę.”

Fox nagradza zwycięzców dużymi nagrodami pieniężnymi, a tych, którzy nie mają szczęścia, obdarowuje biżuterią lub, jeśli mają szczęście, kilkoma centami. OMG Fashun/E!
„Robienie tego show jest po prostu tym, co robię w moim codziennym życiu” – mówi. OMG Fashun/E!

Tymczasem Fox – której kariera publiczna opierała się na tworzeniu niezapomnianych, godnych kamery strojów – jest niezrażona, ponieważ „OMG Fashun” wydaje się być przedłużeniem jej codziennej rutyny.

„Robienie tego programu jest po prostu tym, co robię w moim codziennym życiu” – zauważa.

W każdym odcinku bierze udział trzech projektantów, których zadaniem jest stworzenie odważnej stylizacji dla Fox, przy użyciu niekonwencjonalnych technik i materiałów. Gościnnie w jury zasiadają m.in. gwiazda Bravo Phaedra Parks, legenda drag Violet Chachki i aktor Tommy Dorfman.

„OMG Fashun” ma swoją premierę w poniedziałek, 6 maja, o 21:00 ET na E!

Latest Posts

Nie przegap