1 marca 2023 r. |13:46

Justin Bieber pozornie odwołał swoje pozostałe daty „Justice World Tour” po przełożeniu koncertów z powodu obaw o zdrowie.

Daty zostały usunięte z oficjalnej strony Biebera od wtorku.

Kilka nadchodzących koncertów gwiazdy pop wymienionych na Ticketmaster – w tym przystanki w Kalifornii, Connecticut i Waszyngtonie, DC – zostały również usunięte.

Przedstawiciele Biebera i Ticketmaster nie odpowiedzieli natychmiast na prośby Page Six o komentarz.

We wrześniu 2022 roku piosenkarz „Sorry” ogłosił za pośrednictwem Instagrama, że naciska pauzę na trasę, która rozpoczęła się w lutym 2022 roku i miała 70 koncertów zaplanowanych na 2023 rok.

Justin Bieber performing on stage
Justin Bieber nie wznowi swojej trasy Justice World Tour.
Getty Images for Coachella

„Na początku tego roku publicznie opowiedziałem o mojej walce z zespołem Ramsaya-Hunta, gdzie moja twarz była częściowo sparaliżowana”, powiedział Bieber swoim zwolennikom.

Justin Bieber
Bieber przełożył występy w 2022 roku po zdiagnozowaniu u niego syndromu Ramsaya Hunta.
Instagram/Justin Bieber

„W wyniku tej choroby nie byłem w stanie ukończyć północnoamerykańskiej nogi Justice Tour”, kontynuował.

„Po odpoczynku i konsultacji z moimi lekarzami, rodziną i zespołem, udałem się do Europy w celu kontynuowania trasy. Wykonałem sześć koncertów na żywo, ale to zebrało prawdziwe żniwo.”

Kiedy zwycięzca Grammy został zdiagnozowany z zespołem Ramsay Hunt – który jest zaburzeniem neurologicznym charakteryzującym się paraliżem twarzy – w czerwcu 2022 roku, przełożył nogę Stanów Zjednoczonych swojej trasy, aby odzyskać zdrowie.

Justin Bieber performing on stage
Gwiazda pop miała zaplanowanych 70 koncertów na 2023 rok.
Getty Images for Justin Bieber

„Wyzdrowieję i robię wszystkie te ćwiczenia twarzy, aby przywrócić moją twarz do normalności, a ona wróci do normalności”, powiedział w wideo na Instagramie.

„To tylko czas i nie wiemy ile go będzie, ale będzie dobrze.”