środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Justin i Hailey Bieber „bardzo szczęśliwi” pomimo plotek o rozwodzie: „Nie ma w tym żadnej prawdy

Nadal jest jego ulubioną dziewczyną.

Justin Bieber i jego żona Hailey Bieber są podobno „bardzo szczęśliwi” pomimo plotek, że zmierzają do rozwodu.

Źródło powiedziało People, że para, która potajemnie wzięła ślub w 2018 roku, „ma się naprawdę dobrze.”

„Nie ma żadnego rozwodu i nie ma w tym żadnej prawdy” – powiedział informator. „Są bardzo, bardzo szczęśliwi.”

„Nie ma żadnego rozwodu i nie ma w tym żadnej prawdy” – powiedział People informator. „Są bardzo, bardzo szczęśliwi” Justin Bieber/Instagram
W środę modelka również zdementowała plotki o rozstaniu, publikując na swoim Instagramie zdjęcie piosenkarza „Peaches” przytulającego się do ich psa. Insstagram/haileybieber
Aktualizacja na temat związku duetu pojawia się ponad miesiąc po tym, jak jej ojciec, Stephen Baldwin, ponownie opublikował wiadomość od pastora Victora Marxa, który poprosił fanów o „odmówienie małej modlitwy” za jego córkę i Justina. Corbis via Getty Images

Modelka stłumiła również plotki rozwodowe w środę, gdy wzięła udział w swojej historii na Instagramie, aby opublikować urocze zdjęcie piosenkarki „Peaches” przytulającej się do łóżka z psem

Aktualizacja na temat związku duetu pojawia się ponad miesiąc po tym, jak ojciec Hailey, Stephen Baldwin, ponownie opublikował wiadomość od pastora Victora Marxa, który poprosił fanów o „odmówienie małej modlitwy” za jego córkę i Justina.

„Chrześcijanie, proszę, kiedy myślicie o Justinie i Hailey, poświęćcie chwilę na modlitwę za nich, aby mieli mądrość, ochronę i zbliżyli się do Pana” – napisał Marx na klipie Justina grającego na gitarze i śpiewającego.

W podpisie Marx powiedział, że jego żona, Eileen, i mama Hailey, Kennya Baldwin, „często modlą się razem” za młodą parę.

Hailey była podobno „wkurzona”, że jej tata publicznie poruszył kwestie rodzinne.
W zeszłym miesiącu założyciel Rhode Skin uciszył plotki, dzieląc się słodkim postem urodzinowym dla Justina.

„Istnieją szczególne wyzwania, przed którymi stoją ludzie na stanowiskach o wysokiej widoczności, a także wróg nie chce, aby zbliżyli się do Jezusa” – stwierdził w podpisie.

„Tak często, niezależnie od rzeczy materialnych lub wyróżnień, często stają w obliczu duchowej wojny, która jest intensywna i stara się zniszczyć ich wiarę, małżeństwo i życie w ogóle. Więc dziękuję.”

Hailey, lat 27, była podobno „wkurzona”, że jej tata publicznie poruszył kwestie rodzinne.

Źródła bliskie założycielce Rhode Skin powiedziały TMZ, że ona i dwukrotny zdobywca Grammy przechodzili przez „prywatną” sprawę rodzinną, o której aktor „Zwykłych podejrzanych”, 57, był wtajemniczony.

Czytaj również:  Kate Middleton świętuje Dzień Matki w Wielkiej Brytanii słodkim zdjęciem z całą trójką dzieci

For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„słowa nigdy nie mogłyby naprawdę opisać piękna tego, kim jesteś. Wszystkiego najlepszego… miłości mojego życia, na całe życie. 🤍”, napisała. Getty Images for The Met Museum/
Kilka dni później gospodarz Hailey potępił fałszywe teorie na temat jej małżeństwa z piosenkarzem „Baby”, gdy TikTokerzy udostępnili „ślepe przedmioty” na temat pary. Hailey Bieber / Instagram

W zeszłym miesiącu Hailey rozwiała obawy dotyczące jej małżeństwa, dzieląc się wzruszającym hołdem na Instagramie z okazji 30. urodzin swojego chłopaka.

„30!!!!!!!????!!????!!!!🥹😭 to było szybko”, podpisała pokaz slajdów zdjęć.

„Słowa nigdy nie mogłyby naprawdę opisać piękna tego, kim jesteś. Wszystkiego najlepszego… miłości mojego życia, na całe życie. 🤍.”

„Tylko FYI historie i ciągłe „ślepe przedmioty”, które widzę na TikTok, są w 100% błędne. Stworzone z powietrza… pochodzą z krainy złudzeń” – napisała wówczas na swoim Instagram Stories. GC Images
Potajemnie związali się w 2018 roku. Instagram/@haileybieber

Kilka dni później była prowadząca „Drop the Mic” potępiła fałszywe teorie na temat jej małżeństwa z Justinem, gdy TikTokerzy udostępnili „ślepe przedmioty” na temat pary.

„Dla przypomnienia, historie i ciągłe „ślepe przedmioty”, które widzę na TikTok, są w 100% błędne. Stworzone z powietrza… pochodzą z krainy złudzeń” – napisała wówczas na swoim Instagram Stories.

„Więc wiem, że może być fajnie karmić się tymi historiami, ale wiedz, że zawsze są fałszywe xx przepraszam, że to zepsułem.”

Latest Posts

Nie przegap