poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Kate McKinnon rozpoczyna debiut jako prowadząca „SNL” z Kristen Wiig i Mayą Rudolph podczas monologu

W ostatnim odcinku Saturday Night Live w 2023 roku wystąpiło kilku absolwentów tego skeczowego programu komediowego.

Nie tylko Kate McKinnon, która opuściła program w zeszłym roku, powróciła do roli gospodarza, ale inni absolwenci Kristen Wiig i Maya Rudolph również pojawili się specjalnie podczas jej monologu.

Kiedy McKinnon wyszła na scenę Studio 8H, zaczęła od stwierdzenia, że dziwnie jest wrócić do swojej „starej pracy” i wykonać monolog: „Nie lubię mówić własnym głosem. Właśnie dlatego w ogóle zajęłam się tym zawodem”

Komik kontynuował żart, że opuściła SNL, ponieważ „moja skóra źle reagowała na protezy” wszystkich postaci, które grała przez 10 lat.

„Nigdy wcześniej nie byłam sobą w monologu”, powiedziała, dodając, że zwykle gra „rolę dziwaka obok gorącej osoby” podczas poprzednich monologów z innymi gospodarzami.

McKinnon przyznała również, że miała „wielki rok” po pojawieniu się jako „dziwna Barbie” w letnim hicie Grety Gerwig Barbie.

„Weszłam pierwszego dnia, a oni mówili: „O mój Boże, wyglądasz idealnie”, a ja na to: „To są moje ubrania”” – zażartowała.

Komik wykonał spin na klasycznej świątecznej piosence „I’ll Be Home for Christmas” dla SNL producenta wykonawczego Lorne Michaelsa, śpiewając: „Feed me figs and make me wigs/reactivate my ID” Ale wkrótce potem Wiig i Rudolph zaskoczyli McKinnon na scenie na emocjonalny moment, gdzie zaśpiewali kolejną piosenkę na zakończenie monologu: „We came home for Christmas/It’s time to start the show.”

McKinnon była członkiem obsady w SNL od 2012 do 2022 roku, Wiig była w programie od 2005 do 2012 roku, a Rudolph był członkiem obsady od 2000 do 2007 roku.

Wcześniej, podczas zimnego otwarcia, członkowie obsady SNL spoofowali hollywoodzkie rozdania nagród, tylko tym razem były to 95. doroczne Christmas Awards honorujące świąteczną doskonałość.

Czytaj również:  reżyser dokumentu "Bastards of Soul" o bólu serca i nadziei w uchwyceniu nagłej utraty wschodzącej gwiazdy

Billie Eilish powróciła do SNL po raz trzeci w sobotę, po tym jak wcześniej była gościem muzycznym w 2019 roku, a także gospodarzem i gościem muzycznym w 2021 roku.

Zanim wykonała „What Was I Made For?”, piosenkę ze ścieżki dźwiękowej Barbie, Gerwig niespodziewanie pojawiła się w programie wraz z McKinnonem, aby przedstawić piosenkarkę.

Latest Posts

Nie przegap