czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Kate Middleton przeprasza za nieudane rodzinne zdjęcie po operacji: „Eksperyment z edycją

Kate Middleton przeprosiła w poniedziałek po tym, jak jej rodzinne zdjęcie po operacji stało się wirusowe z powodu licznych błędów w Photoshopie, które sprawiły, że ludzie uwierzyli, że jest fałszywe.

„Podobnie jak wielu fotografów amatorów, od czasu do czasu eksperymentuję z edycją. Chciałam przeprosić za zamieszanie, jakie wywołało wczorajsze zdjęcie rodzinne” – napisała na X z oficjalnego konta księcia i księżnej Walii.

„Mam nadzieję, że wszyscy świętujący mieli bardzo szczęśliwy Dzień Matki. C.”

Kate Middleton przeprosiła za mocno przerobione rodzinne zdjęcie po operacji. Prince of Wales/Kensington Palac / MEGA
Fani szybko zauważyli brak części ramienia księżniczki Charlotte. The Prince and Princess of Wales/Instragram
„Jak wielu fotografów amatorów, od czasu do czasu eksperymentuję z edycją” – napisała na Twitterze. Samir Hussein/WireImage
Wiadomość pojawiła się po tym, jak różne agencje fotograficzne wydały „kill notice” w związku ze zmanipulowanym zdjęciem. KensingtonRoyal/Instagram

Zdjęcie, na którym księżna Walii siedzi na krześle w otoczeniu trójki swoich dzieci – księcia George’a, lat 10, księżniczki Charlotte, lat 8 i księcia Louisa, lat 5 – padło ofiarą natychmiastowej krytyki, ponieważ fani o orlich oczach zauważyli nieudane edycje, w tym rękaw młodej Charlotte znikający w rozmyciu.

Dodatkowo fani zastanawiali się, dlaczego prawa ręka George’a była nieostra na zdjęciu.

AP, Agence France-Press i Reuters zażądały od swoich klientów usunięcia zdjęcia, na którym księżna Walii była otoczona przez swoje dzieci, ze stron internetowych. Getty Images
„Po bliższym przyjrzeniu się wydaje się, że źródło zmanipulowało obraz” – czytamy w komunikacie AP. Getty Images

Biorąc pod uwagę poważne zmiany, agencje fotograficzne, takie jak Associated Press (AP), Reuters, Agence France-Presse (AFP) i Getty Images wydały „kill notice” do mediów, aby natychmiast usunąć zdjęcie.

„Po bliższym przyjrzeniu się wydaje się, że źródło zmanipulowało obraz” – czytamy w komunikacie AP.

42-letnia Middleton podzieliła się rodzinnym portretem w niedzielę, aby uczcić Dzień Matki w Wielkiej Brytanii.

Post na Instagramie pojawił się kilka dni po tym, jak niezwykle ziarniste zdjęcie paparazzi pokazało Middleton w samochodzie z jej mamą, Carole. Anadolu Agency via Getty Images
Zwolennicy teorii spiskowych szybko odrzucili to zdjęcie, twierdząc, że nie wygląda jak mama trójki dzieci. AFP via Getty Images

„Dziękuję za miłe życzenia i nieustające wsparcie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy” – napisała w poście na Instagramie.

„Życząc wszystkim szczęśliwego Dnia Matki.”


Więcej obowiązkowych relacji z royals:

  • Jak poznali się książę Harry i Meghan Markle
  • Kalendarium związku księcia Williama i Kate Middleton
  • Drzewo genealogiczne rodziny królewskiej i linia sukcesji

Było to jednak pierwsze pojawienie się Middleton od Świąt Bożego Narodzenia (na zdjęciu tutaj). Samir Hussein/WireImage

Początkowo królewscy fani byli podekscytowani faktem, że Middleton wygląda tak dobrze po styczniowej operacji brzucha, ale post szybko podsycił teorie spiskowe na temat miejsca pobytu królewny.

Czytaj również:  Gia Giudice ujawnia, gdzie jest jej miejsce z Joe i Melissą Gorgą podczas rodzinnej waśni

Chociaż rodzina królewska podzieliła się informacją, że mama trójki dzieci powróci do służby publicznej dopiero w okolicach Wielkanocy, wielu zaczęło wierzyć, że Middleton w rzeczywistości nie poszła pod nóż na operację brzucha, a zamiast tego zasugerowała, że miała operację plastyczną.

Oliwy do ognia dolało niezwykle ziarniste zdjęcie paparazzi sprzed kilku dni, na którym widać Middleton i jej mamę, Carole, jadące samochodem.

Niektórzy twierdzą, że książę i księżna Walii rozwodzą się, ponieważ nie założyła swojego kultowego pierścionka zaręczynowego w poście z okazji Dnia Matki. Samir Hussein/WireImage

„Mam na myśli….if, to Kate Middleton, a potem zrobiła pełną rekonstrukcję twarzy, operację plastyczną twarzy. Jej zapadające się zmarszczki i pieprzyki zniknęły” – powiedział jeden z użytkowników zdjęcia, które według wielu nie przedstawia Middleton.

Inni uważają, że ona i 41-letni książę Walii mogą się rozwieść, biorąc pod uwagę, że zdecydowała się nie nosić swojego kultowego szafirowego pierścionka zaręczynowego na zdjęciu z Dnia Matki.

Pałac Kensington nie skomentował, dlaczego nie założyła swojej błyskotki.

Latest Posts

Nie przegap