25 czerwca 2022 | 16:02

Shots taken!

Kate Middleton ujawniła w sobotę zdjęcia siebie ubranej w pełnym wojskowym stroju wraz z innymi fotografiami dokumentującymi jej niedawną wizytę w obozie szkoleniowym brytyjskiej armii.

Posty zawierające zdjęcia poszły na żywo na oficjalnych kanałach księcia i księżnej Cambridge na Instagramie i Twitterze w uznaniu dorocznego Dnia Sił Zbrojnych w Wielkiej Brytanii.

Pierwszy slajd na Instagramie przedstawia 40-letnią Middleton, ubraną od stóp do głów w sprzęt wojskowy, pochylającą się podczas inspekcji sprzętu. Na kolejnym zdjęciu zakłada hełm siedząc w czołgu, widocznym tylko od szyi w górę.

Towarzyszące snap-„shots” było krótkie oświadczenie księżnej Cambridge czytając: „Dziś w Dniu Sił Zbrojnych, William i ja chcielibyśmy złożyć hołd dzielnym mężczyznom i kobietom, przeszłym i obecnym, służącym we wszystkich naszych siłach zbrojnych, na morzu, na lądzie i w powietrzu, tu w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Dziękujemy za wszystko, co Wy i Wasze rodziny poświęcacie, aby zapewnić nam bezpieczeństwo.”

Kate Middleton at a British army training camp
Inne zdjęcia uchwyciły Kate Middleton wchodzącą w interakcje z żołnierzami na placówce szkoleniowej brytyjskiej armii.
Instagram/@dukeandduchessofcambr

Oznaczenie na szopie na jeszcze innym zdjęciu wskazywało na lokalizację jako Army Training Centre Pirbright, które znajduje się około 30 mil na zachód od Londynu.

Tekst dalej wyjaśniał, że Middleton złożyła wizytę w brytyjskiej placówce wojskowej „[l]w zeszłym roku”, wspominając, że miała okazję być świadkiem z pierwszej ręki „jak szkolą personel służący i nowych rekrutów”

Kate Middleton at a British army training camp
Księżna Cambridge podzieliła się serią zdjęć z okazji Dnia Sił Zbrojnych w Wielkiej Brytanii.
Instagram/@dukeandduchessofcambr

Zakończyła się ona słowami: „Wspaniale było zobaczyć z pierwszej ręki wiele ważnych i różnorodnych ról, które wojsko odgrywa dzień w dzień, aby chronić nas wszystkich, i nie mogę się doczekać, aby odkryć więcej o @RoyalNavy i @RoyalAirForceUK w odpowiednim czasie”, przed podpisaniem się z „C” dla Catherine.

„Camo wygląda dobrze na księżnej❤️”, jeden z komentatorów zauważył post na Instagramie.

Czytaj również:  Ariana Grande oddaje hołd Oz w minisukience w maki podczas trasy prasowej "Wicked

Ponad na Twitterze, @AlexTai2781 zabłysnął pełnym blasku hołdem Middleton dla brytyjskich sił zbrojnych, „Nie mogę myśleć o lepszym adwokacie 😍👑.”