niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Katy Perry odchodzi z „American Idol”: „Muszę poczuć puls własnego rytmu”

Katy Perry ujawniła, że nadchodzący 22. sezon American Idol będzie jej ostatnim.

Pojawiając się w poniedziałkowym odcinku Jimmy Kimmel Live!, Perry została bezpośrednio zapytana przez prowadzącego Jimmy’ego Kimmela, jak długo prawdopodobnie będzie kontynuować Idol, gdzie piosenkarka była sędzią obok Lionela Richie i Luke’a Bryana od czasu wznowienia programu przez ABC w 2018 roku.

„No wiesz, tej jesieni, we wrześniu, będę brał udział w wielkim festiwalu muzycznym w Brazylii o nazwie Rock in Rio. To naprawdę ekscytujące. To wielka sprawa dla ludzi na całym świecie, zwłaszcza dla moich brazylijskich fanów” – powiedziała Perry w odpowiedzi na pytanie Kimmela, po czym dodała: „Więc myślę, że to będzie prawdopodobnie mój ostatni sezon w Idol

Po kilku westchnieniach publiczności, Perry, który był sędzią w długim programie przez siedem sezonów, kontynuował: „Tak bardzo kocham Idola. Połączył mnie z sercem Ameryki. Ale muszę poczuć ten puls własnego rytmu” – dodała Perry, niejasno sugerując, że być może wkrótce ukaże się jej nowa muzyka i być może także światowa trasa koncertowa.

Kimmel zapytał następnie, co jej koledzy z jury Idola myślą o jej decyzji o zakończeniu udziału w programie, a Perry odparła: „Cóż, dowiedzą się dziś wieczorem!”

Później w poniedziałek Perry potwierdziła na swoim Instagramie, że nadchodzący sezon Idola będzie jej ostatnim.

Po skontaktowaniu się z THR, przedstawiciele Idol nie mieli żadnych dodatkowych komentarzy.

Feb. 13, 10:20 a.m. Updated with Idol reps declining to comment.

Czytaj również:  Dorothy Tristan, aktorka w "Klute", "Strachu na wróble" i "The Looking Glass", zmarła w wieku 88 lat

Latest Posts

Nie przegap