poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Keke Palmer mówi, że jej emerytura z Hollywood jest „tuż za rogiem”

Keke Palmer, która działa w branży rozrywkowej od najmłodszych lat, szczerze mówi o swojej przyszłości w Hollywood.

30-letnia aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna powiedziała niedawno Teen Vogue, że planuje przejść na emeryturę w pewnym momencie, prawdopodobnie wcześniej niż później.

„Nie wiem. Myślę, że licznik czasu już ruszył” – powiedział Palmer ze śmiechem. „Myślę, że to dlatego, że jeszcze tego nie poczułem. Ale wiem, że odliczanie jest tuż za rogiem. Nie wiem kiedy dokładnie, ale jest tuż za rogiem”

Jeśli chodzi o dziedzictwo, które pozostawiłaby po sobie, nagrodzona Emmy aktorka wyjaśniła, że ważne jest dla niej, aby stworzyć ścieżkę, która pomoże jej synowi, Leo, i innym twórcom.

„Najważniejszą rzeczą, jaką chcę, aby te dziedzictwo było [wezwaniem] do wykorzystania swojej mocy dla dobra, do wykorzystania tego, co masz, aby stworzyć przestrzenie i systemy dla innych ludzi, aby mogli się rozwijać” – powiedział Palmer. „Po prostu nie wierzę w posiadanie wszystkiego. Nie wierzę w gatekeeping. Nie jestem tchórzem. Co by to dało? Myślę, że jest to oparte na strachu. Jeśli mówię o tym ze współczucia, myślę, że ludzie, którzy są strażnikami, boją się. Więc się nie boję”

Gwiazda Nope dodała, że chce wychować Leo, aby nie bał się i czuł się pewnie w swoich umiejętnościach, aby wyjść i uczyć się.

„Myślę, że częścią nauki w tym miejscu jest miłość i wiedza, jak najpierw być bezwarunkowo kochającym siebie, aby wiedzieć, jak kochać innych i służyć innym w sposób, który nie jest dla nich niekorzystny, ale zamiast tego wzmacnia ich” – wyjaśniła Palmer. „Mam nadzieję, że takie będzie moje dziedzictwo. I mam nadzieję, że każdy, kto będzie chciał pójść w moje ślady, też to zobaczy.”

Czytaj również:  WME zatrudnia Erin Kapor do reprezentowania dyrektorów kreatywnych (na wyłączność)

Jeśli chodzi o to, co widzi w swojej przyszłości jako performerka, chce mieć pewność, że ma opcje, co jest jednym z powodów, dla których uruchomiła KeyTV Newtwork, platformę pomagającą innym twórcom.

„Kiedy byłam młodsza, miałam wiele obaw”, wspomina Palmer. „Uwielbiam występować, ale czy jest to coś, co może trwać wiecznie? Myślę, że zawsze zastanawiałam się: „Czy to coś, co się kończy?” Oczywiście są ludzie, którzy grają przez całą swoją karierę… ale ja po prostu nigdy nie wiedziałam, jak mogłabym się skalować.”

Aktorka Hustlers kontynuowała: „Jeśli jesteś prawnikiem, chcesz zostać partnerem. Nie rozumiałam, jaka jest tego wersja dla mnie. Niektórzy ludzie zostają reżyserami, producentami lub szefami Paramount”

Niedawno ujawniono, że Palmer dołączyła do filmu Aziza Ansariego Good Fortune, w którym wystąpi u boku Ansariego, Keanu Reevesa i Setha Rogena.

Zdobyła również nagrodę Emmy 2023 dla wybitnego gospodarza teleturnieju za Password, co czyni ją pierwszą kobietą, która zdobyła tę nagrodę od 15 lat.

Latest Posts

Nie przegap