środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Keke Palmer mówi, że jej życie „rozpada się w szwach” po tym, jak Darius Jackson przyznał się do znęcania się nad nią

Keke Palmer powiedziała, że jej życie „rozpada się w szwach” po tym, jak oskarżyła swojego byłego Dariusa Jacksona o fizyczne znęcanie się.

W sobotę gwiazda „Nope” podzieliła się nagraniem, na którym trzyma swojego 9-miesięcznego syna Leodisa, ubranego w bordowy szlafrok, stojąc na środku kuchni.

„Kiedy reality tv sprawia, że wszyscy wierzą, że życie wszystkich celebrytów (sic) to tylko jedna wielka strategia marketingowa i schemat, ale moje życie naprawdę rozpada się w szwach i po prostu noszę traumę jak płaszcz Dolce Gabana, ponieważ Sharon [jej matka] nie wychowała żadnego b”, napisała na Instagramie wideo, które zostało ustawione na melodię utworu Nicki Minaj „Seeing Green”

Następnie Palmer podpisała post: „Alexa, Play Mary J: MOJE ŻYCIE 🤣🤣🫶🏾.”

Komentarze na Instagramie absolwentki Nickelodeon zostały zalane kilkoma wspierającymi wiadomościami od jej rówieśników.

„Dokładnie jest ikoną ❤️👏 i modlimy się i jeździmy za Ciebie bez względu na wszystko!!!” Napisała SZA.

„I bardzo cię kochamy ❤️”, dodała Lili Reinhart.

Keke Palmer powiedziała, że jej życie „rozpada się w szwach” po tym, jak oskarżyła swojego byłego Dariusa Jacksona o fizyczne znęcanie się. Keke Palmer/Instagram
„Moje życie naprawdę rozpada się w szwach, a ja po prostu noszę traumę jak płaszcz Dolce Gabana” – napisała. Keke Palmer/Instagram

„MY GURLLLLLLLLLLLLLLLLLLL 🫶🏾🙌🏾🙌🏾🙌🏾🫶🏾 i dodaj dobrą dobrą torebkęeeee, aby ubrania były pop, bo ty w ya bagggggggggg sis!!!! 🧥👜🤎🤎🤎🤎”, skomentowała Teyana Taylor.

Wiadomość Palmer pojawia się prawie miesiąc po tym, jak otrzymała tymczasowy zakaz zbliżania się do Jacksona, który jest ojcem jej synka.

Zgodnie z zakazem zbliżania się, 29-letni ojciec musi pozostać w odległości co najmniej 100 metrów od 30-letniej aktorki „Hustlers” i ich syna, włączając w to jakąkolwiek opiekę nad dzieckiem lub szkołę ustanowioną dla dziecka.

W zeszłym miesiącu gwiazda „Nope” otrzymała tymczasowy zakaz zbliżania się do ojca jej syna po tym, jak oskarżyła go o fizyczne znęcanie się. Instagram/@keke

Palmer otrzymała tymczasową wyłączną fizyczną i prawną opiekę nad Leo bez prawa do odwiedzin Jacksona.

Mama jednego z nich oskarżyła Jacksona o fizyczne znęcanie się nad nią podczas walki o zakaz zbliżania się przeciwko jej byłemu.

Czytaj również:  gwiazdy 'Białego Lotosu' szturmem zdobywają mediolański tydzień mody

Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Wydała również zdjęcia z monitoringu, które zdawały się pokazywać Jacksona fizycznie walczącego z Palmer w jej domu po tym, jak sprzeciwiła się pozwoleniu mu na zabranie ich syna na mecz piłki nożnej.

„W tym momencie rzucił się na mnie, chwytając mnie za szyję i twarz, przewrócił mnie do tyłu na kanapę, ukradł mi telefon z rąk, a następnie wybiegł z domu,” czytamy w dokumentach, uzyskanych przez Page Six w zeszłym miesiącu.

Palmer również opublikował zdjęcia z monitoringu, które zdawały się pokazywać Jacksona w fizycznym starciu z matką jednego z nich w jej domu, po tym jak sprzeciwiła się, aby zabrał ich syna na mecz piłki nożnej. Page Six

Jackson zaprzeczył wszystkim oskarżeniom o znęcanie się i oskarżył matkę Palmera, Sharon, o grożenie mu.

Problemy Palmera i Jacksona zostały upublicznione latem, kiedy on napisał na Twitterze swoją dezaprobatę dla stroju, który gwiazda „Alice” założyła, aby zobaczyć występ Ushera w Las Vegas.

„It’s the outfit tho.. you a mom,” napisał w usuniętym już tweecie w lipcu wraz z wirusowym wideo, na którym jego ówczesna dziewczyna jest śpiewana przez piosenkarza R&B z wersją jego hitu „There Goes My Baby.”

Problemy pary po raz pierwszy wyszły na jaw latem, gdy instruktor fitness zawstydził aktorkę za to, co założyła na pokaz Ushera w Vegas. Instagram/dvulton
Powiedział, że ma problem z tym, że gwiazda „Hustlers” pokazuje swoje „policzki, aby zadowolić innych” Instagram/@keke

Na wyjście Palmer założyła prześwitującą sukienkę Givenchy na zmysłowe stringi, które podkreślały jej krągłości.

Jackson następnie podwoił swoją krytykę zespołu po tym, jak otrzymał reakcję od fanów.

„Żyjemy w pokoleniu, w którym mąż rodziny nie chce, aby żona i matka jego dzieci pokazywała policzki, aby zadowolić innych, a jemu mówi się, jakim jest nienawistnikiem”, napisał wtedy.

Palmer i Jackson zaczęli spotykać się w 2021 roku po spotkaniu na imprezie z okazji Dnia Pamięci. Instagram/dvulton
Była para powitała syna Leodisa w lutym 2023 roku. Instagram/@keke

„To jest moja rodzina i moja reprezentacja. Mam standardy i moralność do tego, w co wierzę. Podtrzymuję swoje zdanie.”

Jackson i Palmer zaczęli spotykać się w 2021 roku po spotkaniu na imprezie z okazji Dnia Pamięci.

Powitali syna Leodisa w lutym 2023 roku.

Latest Posts

Nie przegap