3 czerwca 2022 r. | godz. 17:36

Kelly Dodd twierdzi, że chłopak Giny Kirschenheiter, Travis Mullen, odejdzie od niej – „na pewno” – jeśli nie wróci do kolejnego sezonu „The Real Housewives of Orange County”.

Chociaż praca Kirschenheiter nie wydaje się być zagrożona, Dodd uważa, że Bravo nie zaoferuje jej kontraktu na sezon 17.

„Gwarantowane, że Travis [Mullen] ją rzuci!!! Watch,” Dodd, 46, odpowiedziała użytkownikowi Instagrama, który zapytał ją, co sądzi o możliwości „zwolnienia Giny.”

Absolwentka „RHOC” powtórzyła, jak bardzo współczuje szóstce dzieci Kirschenheitera i Mullena, ponieważ mieszkają razem w jednym, skromnym domu, który Dodd uważa, że będzie musiał zostać zmniejszony, jeśli się rozstaną.

„To smutne, bo ona ma szóstkę dzieci w dwóch sypialniach, a teraz zostanie zmniejszona do jednego łóżka z szóstką dzieci” – napisała Dodd, najwyraźniej zapominając, że w przypadku rozstania każde z rodziców zabierze ze sobą trójkę swoich dzieci.

Gina Kirschenheiter snuggling in bed with her six combined kids with boyfriend Travis Mullen
„Gwarantowane, że Travis ją rzuci!!! Watch,” Dodd proclaimed on Instagram.
travis.mullen.85/Instagram

Były mąż Giny, Matt Kirschenheiter, spotyka się obecnie z kobietą, którą zarówno obsada „RHOC”, jak i fani uznali za sobowtóra Dodda.

Kapitalizując niezaprzeczalne podobieństwa, była gwiazda Bravolebrity zakończyła swoją tyradę na Instagramie słowami: „Szkoda mi dzieci, może będą musiały zamieszkać z moim sobowtórem i gorącym tatusiem!!!”

Chociaż Gina jeszcze nie odpowiedziała na ostatnie publiczne zaczepki Dodda, ona i Matt – oraz ich znaczące osoby – wydają się być obecnie w doskonałych stosunkach.

A selfie of Matt Kirschenheiter's girlfriend, Britt, and Gina Kirschenheiter
Dodd dodał, że dzieci pary „być może będą musiały zamieszkać z moim podobnym do mnie i gorącym tatusiem!!!”
ginakirschenheiter/Instagram

„Shout out to this bonus mom! Jesteśmy szczęśliwi, że mamy Cię w naszym życiu 'Birdy’! @britty.birdy.britt”, Gina podpisała ostatnie selfie na Instagramie, które zrobiła sobie z dziewczyną Matta, Britt.

Czytaj również:  22-letni aktor umiera po przejściu 12 operacji, aby wyglądać jak wokalista BTS Jimin

„Dziękuję za pisanie serduszek na ich torebkach z przekąskami, robienie 'NAJLEPSZEGO’ makaronu z muszką, sprawianie, że śmieją się do rozpuku i kochanie ich tak, jakby były twoje ❤️”, kontynuowała, dodając hashtagi: „#bonusmom #coparenting”.

„Kochaj ludzi, którzy kochają Twoje dzieci… ❤️.”

Britt ponownie udostępniła ten „piękny” post, „ponieważ mamy to wspólne rodzicielstwo i zasługuje ono na świętowanie!”

Screenshot of
Kirschenheiter podkreśla, że nie została zwolniona ani zdegradowana z programu.
NBCU Photo Bank/NBCUniversal via

Jeśli chodzi o przyszłość Giny w programie, poinformowała ona zaciekawionych fanów na Instagramie, że „nie została zdegradowana ❤️❤️❤️” i że historie o jej zwolnieniu to „plotki, ploteczki, ahgggh ❤️❤️❤️❤️”.

Bravo nie odpowiedziało natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.