19 lipca 2022 | 21:10

Khloé Kardashian wydaje się być w porządku z tym, że Tristan Thompson ruszył w świat z inną kobietą.

Gwiazda rzeczywistości „polubiła” we wtorek post na Instagramie z konta fana, który pokazał jej ex gwiazdę NBA trzymającego się za ręce z tajemniczą brunetką.

„Do wszystkich, którzy szaleją z powodu tego wideo z Tristanem w Grecji z inną dziewczyną, Khloe i Tristan są samotni i zgodnie z oświadczeniem przedstawiciela Khloe, nie rozmawiali od grudnia poza coparentingiem”, strona fanowska podpisała wideo.

„Nie wiem dlaczego to byłoby szalone dla Tristana być z inną dziewczyną, tak długo jak jest dobrym ojcem dla swojego dziecka.”

Wygląda na to, że Kardashian zgodziła się z użytkownikiem, ponieważ dała postowi podwójne stuknięcie.

Jak wcześniej donosiła Page Six, Thompson, 31, został zauważony z tajemniczą kobietą po nocy spędzonej w klubie w Mykonos – mniej niż tydzień po tym, jak pojawiły się informacje, że on i Kardashian, 38, spodziewają się swojego drugiego dziecka razem przez surogatkę.

Tristan Thompson and mystery woman.
Tristan Thompson został zauważony w Mykonos z krągłą brunetką w weekend.
kardashiansocial/Instagram

Gotowość gwiazdy „Kardashians” do zaakceptowania nowej muzy Thompsona może wynikać z faktu, że nie tylko on ruszył do przodu po rozstaniu.

W czerwcu Page Six potwierdziło, że gwiazda reality show spotyka się z inwestorem private equity, którego poznała przez siostrę Kim Kardashian, która ostatnio cieniowała zawodnika Chicago Bulls.

Khloé Kardashian
Khloé Kardashian nazwała to quits z Thompsonem pod koniec 2021 roku po tym, jak liczne zarzuty o zdradę nękały ich związek.
BACKGRID

Podczas gdy jego tożsamość pozostaje nieznana, insider powiedział nam, że Khloé „czuje się naprawdę dobrze” w związku.

Nowe romanse na bok, autorka „Strong Looks Better Naked” i Thompson rozpoczęli proces macierzyństwa zastępczego z powrotem w listopadzie 2021 roku.

Tristan Thompson, Khloé Kardashian and True.
Byli mają wspólną 4-letnią córkę True.
Coleman-Rayner

To wszystko było przed tym, jak Khloé dowiedziała się, że Thompson był ojcem syna z Maralee Nichols – kiedy jeszcze się spotykali.

„Khloé i Tristan mieli już dziecko w planach, kiedy wybuchł skandal. Do tego czasu Khloé była po prostu jak, 'Będę robić to sama’,” insider powiedział Page Six w tym czasie, dodając, że Khloé dowiedziała się o pozwie o ojcostwo tak samo jak reszta świata.

Czytaj również:  Bethenny Frankel rzuca się na Kim Zolciak, Kroy Biermann: "Pay your f-king bills