21 lipca 2022 | 13:57pm

Utrzymanie pozytywnych wibracji.

Khloé Kardashian zamieściła w czwartek na Instagramie podnoszącą na duchu wiadomość, ponieważ oczekuje narodzin swojego drugiego dziecka poprzez macierzyństwo zastępcze ze swoim zhańbionym ex Tristanem Thompsonem.

Założycielka The Good American, 38, napisała w podpisie, „👑 Nie zapominaj, korona może się czasami przechylać, ale nigdy nie spada 👑”, obok zdjęcia siebie na jachcie podczas noszenia czarnego bikini, które doskonale pokazało jej wysportowaną sylwetkę.

Jej mama i menedżerka, Kris Jenner, skomentowała to słowami: „Nigdy.”

Inni dopisali się za pomocą ognistych emojis i serduszek.

Kardashian zachowała pozytywne nastawienie w mediach społecznościowych w ostatnim czasie, podczas gdy Thompson, 31, został zauważony w Europie z innymi kobietami przed „nieuchronnymi” narodzinami ich syna.

Na początku tego tygodnia w sieci pojawiły się zdjęcia gracza NBA trzymającego się za ręce z tajemniczą kobietą w Grecji.

Khloé Kardashian laying down on a boat while wearing a black bikini.
Khloé Kardashian dodała podnoszącą na duchu wiadomość do podpisu seksownego zdjęcia, gdy oczekuje narodzin swojego drugiego dziecka z byłym Tristanem Thompsonem.
khloekardashian/instagram

Kilka dni wcześniej pojawiły się informacje, że Kardashian i Thompson spodziewają się kolejnego dziecka dzięki macierzyństwu zastępczemu, mimo że para rozstała się, gdy gwiazda „Keeping Up With the Kardashians” dowiedziała się, że za jej plecami spłodził kolejne dziecko z kimś innym.

W grudniu 2021 roku Page Six doniósł, że modelka fitness Maralee Nichols twierdziła w pozwie o ojcostwo, że ona i Thompson uprawiali seks podczas jego 30. urodzin, co spowodowało jej ciążę.

Thompson początkowo zaprzeczał, że dziecko jest jego, ale później przyznał się do ojcostwa dziecka Nichols po otrzymaniu wyników testu na ojcostwo.

Tristan Thompson posing with his hands in his pockets on a red carpet.
Thompson zdradzał Kardashian co najmniej trzy razy.
Getty Images

Źródło niedawno potwierdziło Page Six, że Kardashian i Thompson zerwali w grudniu i porozumiewają się tylko w celu współrodzicielstwa ich 4-letniej córki, True.

Wiele źródeł powiedziało nam również, że drugie dziecko byłej pary zostało poczęte przez surogatkę, zanim wiadomość o dziecku Nicholsa stała się publiczna.

Czytaj również:  Brat Travisa Kelce, Jason, nazywa Taylor Swift częścią rodziny, gdy zbliżają się zaręczyny

Podczas gdy Thompson nadal ściga inne kobiety, Kardashian najwyraźniej pozostaje niezrażona działaniami swojego byłego.

Khloé Kardashian in an ocean with her daughter, True, on her back.
Kardashian i Thompson powitali swoją córkę, True, w 2018 roku.
khloekardashian/instagram

We wtorek gwiazda rzeczywistości „polubiła” post na Instagramie z konta fana, który repostował klip koszykarza trzymającego się za ręce z inną kobietą.

Post brzmiał: „Dla wszystkich, którzy szaleją z powodu tego wideo Tristana w Grecji z inną dziewczyną, Khloe i Tristan są samotni i zgodnie z oświadczeniem przedstawiciela Khloe, nie rozmawiali od grudnia poza coparentingiem.

„Nie wiem dlaczego byłoby to szalone dla Tristana, aby być z inną dziewczyną, tak długo jak jest dobrym ojcem dla swojego dziecka.”