26 maja 2022 | 12:05

Kourtney Kardashian jest gotowa spróbować wszystkiego – i mamy na myśli wszystko – aby zajść w ciążę z dzieckiem Travisa Barkera.

Podczas czwartkowego odcinka Hulu’s „The Kardashians”, Kourtney powiedziała swojemu ekspertowi od ajurwedyjskiego oczyszczania, że ich lekarz od płodności polecił jej połknąć spermę Barkera.

„Ale on powiedział coś – powiedział nam, że rzeczą, która pomoże [my thyroid] było picie jego c-m jak cztery razy w tygodniu,” niezręczna Kourtney powiedziała, jak chuckled.

„Kocham tego lekarza,” odpowiedział rozbawiony Barker, dodając, że ma „klasę-A” spermy.

Para dokumentowała swoją podróż po płodności przez cały nowy sezon i nawet filmowała swoje wizyty u lekarza dla programu. Niestety, pobieranie jaj przez założyciela Poosh nie szło dobrze, więc para rozpoczęła masywny post, który zmusza ich do wstrzymania seksu, kofeiny i ćwiczeń.

„O mój Boże, to było szalone”, Kourtney, 43, później powiedział Bustle w wywiadzie z postu, dodając, „Ale to faktycznie uczynił wszystko lepiej. Jak, jeśli nie możesz mieć kofeiny, kiedy masz swoją pierwszą matchę, to jest tak dobre.”

„Kocham tego lekarza,” odpowiedział rozbawiony Barker.
GC Images

Para, która nie spodziewa się jeszcze swojego pierwszego wspólnego dziecka, właśnie wzięła ślub w przesadzonej ceremonii w Portofino we Włoszech, ubrana w całości w Dolce & Gabbana.

W intymnej ceremonii wzięli udział bliscy przyjaciele i rodzina z wyjątkiem Caitlyn Jenner, która nie została zaproszona na uroczystość oraz Roba Kardashiana, który nie czuł się komfortowo uczestnicząc w ceremonii.

„Rob woli trzymać się z dala od światła reflektorów, więc nie czułby się komfortowo idąc na tak głośną imprezę, nawet jeśli była ona dla jego siostry”, podzielił się insider, dodając, że Kourtney była „wyrozumiała” dla jego decyzji.

travis barker and kourtney kardashian kissing in a pool
Biorąc pod uwagę zamiłowanie pary do PDA, wygląda na to, że są gotowi na wyzwanie.
kourtneykardash/Instagram

W imprezie wzięły udział dzieci Kardashian z byłym Scottem Disickiem – Mason, 12, Penelope, 9 i Reign, 7 – a także dzieci Barkersa z Shanną Moakler – Landon, 18, Alabama, 16 i jego pasierbica Atiana De La Hoya, 23.

Czytaj również:  Lori Loughlin i John Stamos wciąż opłakują zmarłego gwiazdora "Pełnej chaty" Boba Sageta

Para podobno będzie świętować po raz kolejny, gdy wróci do Los Angeles, a być może już niedługo nowożeńcy zaskoczą fanów i rodzinę wiadomością o dziecku.