środa, 19 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Kristin Cavallari skrytykowana za stwierdzenie, że „nie ma znaczenia”, kiedy sypiasz z facetem: „Śmieciowa rada

Mizoginistyczne trolle nie zgodziły się z poradą randkową Kristin Cavallari dla kobiety, która zapytała, jak długo powinna czekać, aby przespać się z nowym partnerem.

36-letnia gwiazda „Laguna Beach” odpowiedziała na pytanie słuchaczki w odcinku swojego podcastu „Let’s Be Honest” na początku tego tygodnia, co wywołało debatę w mediach społecznościowych.

„Ile randek przed snem z facetem?” słuchacz zapytał gwiazdę reality TV.

Cavallari wyjaśniła, że przez ostatnie dwa lata kazała swoim zalotnikom „czekać trzy lub cztery randki” przed seksem, ale ostatnio zdała sobie z tego sprawę.

„Nie sądzę, żeby to miało jakiekolwiek znaczenie” – powiedziała.

„Nie ma znaczenia, czy prześpisz się z nim na pierwszej czy dziesiątej randce. Jeśli jest chemia i uczucia, to nie ma znaczenia”

Trolle atakują Kristin Cavallari w związku z jej najnowszą poradą randkową. Steven Hirsch

Gdy udostępniła klip na Instagramie, kilku seksistowskich komentatorów potępiło opinię matki trójki dzieci.

„Śmieciowa rada. Z całym szacunkiem” – napisała jedna z osób.

„To absolutnie najgorsza rada, jakiej można udzielić młodym kobietom, zwłaszcza w dzisiejszym społeczeństwie” – wtrącił inny mizoginiczny użytkownik.

„Nie ma znaczenia, czy prześpisz się z nim na pierwszej czy dziesiątej randce” – powiedziała w swoim podcaście. GC Images
Poruszyła ten temat odpowiadając na pytania słuchaczy. Getty Images

Trzecia osoba dodała: „Nie zgadzam się. Żyjemy w kulturze podrywu i jeśli szukasz czegoś zrównoważonego i trwałego, spanie z nimi od samego początku nie jest właściwą drogą”


Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Jednak inni chwalili Cavallari za jej rady, w tym absolwent „Bachelorette” Nick Viall, który napisał: „Nie słyszę kłamstw”

Inny obserwujący dodał: „Ta sama noc co pierwsza randka, zaręczyny 7 miesięcy później, małżeństwo 9 lat. Wszystko będzie w porządku, jeśli zepsujesz pierwszą noc. Zaufaj mi. 😂.”

Była żoną Jaya Cutlera od 2013 do 2020 roku. Getty Images

Cavallari ostatnio trafiła na pierwsze strony gazet po ujawnieniu „najgorętszego” faceta, z którym kiedykolwiek się spotykała.

Czytaj również:  Britney Spears odwraca się od kamery, zjada ciastko z podłogi po powrocie z Instagrama

„Tyler Cameron i wierzcie lub nie, chłopaki – wiem, że naprawdę cholernie trudno w to uwierzyć – jest gorętszy na żywo”, powiedziała w jednym z odcinków „Let’s Be Honest.”

„To szaleństwo. To szaleństwo. Więc tak, TC dla ciebie, kochanie.”

Dzieli trójkę dzieci z byłym graczem NFL.

Nie zdradziła, kiedy miała miejsce ta schadzka, ale para była widziana podczas kręcenia razem kampanii Uncommon James w kwietniu 2022 roku.

Absolwentka „Hills” była wcześniej żoną byłego gracza NFL Jaya Cutlera w 2013 roku, a para powitała razem troje dzieci: 11-letnich synów Camdena i 9-letniego Jaxona oraz 8-letnią córkę Saylor.

Para rozstała się w 2020 roku.

Latest Posts

Nie przegap