8 grudnia 2022 r. | 7:35

Książę Harry i Meghan Markle pozwolili królewskim fanom dowiedzieć się, jak przebiegała ich magiczna propozycja jeszcze w 2017 r.

Książę i księżna Sussex otworzyli się na temat wczesnych dni swojego związku w nowym dokumencie Netflixa „Harry & Meghan” – w którym byli royale omawiają życie przed, w trakcie i po pałacu.

Wśród niezliczonych rewelacji, które skandalizujący książęta wyszczególnili w dokumencie, jedna szczególna anegdota dotyczyła dnia, w którym Harry zadał ważne pytanie 41-letniej Markle.

„Chciałem to zrobić wcześniej”, wyjaśnił Harry, 38, w drugim odcinku serii, wydanym w czwartek. „Musiałem poprosić o pozwolenie moją babcię, nie mogłem tego zrobić poza Wielką Brytanią”.

Opisując propozycję – która wcześniej powiedziała, że miała miejsce w ich domku – Harry wspomniał o otwarciu „butelki szampana, podczas gdy ona [Markle] piecze kurczaka – i to w pewnym sensie lekko dało grę.”

Photos that were never seen before of the royal couple are shared, as the two capture a moment together on the day Prince Harry proposed to Meghan in 2017.
Zdjęcia, których nigdy wcześniej nie widziano królewskiej pary, są udostępniane, ponieważ dwójka uchwyciła chwilę razem w dniu, w którym książę Harry zaproponował Meghan w 2017 roku.
Netflix

„Ona była jak, 'Nigdy nie pijesz szampana, jaka jest okazja?’ A ja na to, 'Nie wiem, po prostu miałem go jak, leżącego w pobliżu'”, zażartował, przed ujawnieniem, że beagle Markle, Guy, był tam po przylocie z USA.

„W środku ogrodu, z widokiem na mieszkania pracowników, mam 15 tych elektrycznych świec,” Harry wyjaśnił, zanim Markle włączył się, „Powiedział mi, aby nie podglądać.”

Markle następnie zadzwoniła do swojej przyjaciółki, której szepnęła: „To się dzieje naprawdę!”

Some of the electric candles Harry mentioned are shown in a never-before-seen photo on the couple's engagement day.
Niektóre z elektrycznych świec, o których wspomniał Harry, są pokazane na nigdy wcześniej niewidzianym zdjęciu w dniu zaręczyn pary.
Netflix

Para podzieliła się również kilkoma nigdy wcześniej niewidzianymi zdjęciami z tego wyjątkowego momentu, które pokazały Harry’ego na jednym kolanie trzymającego pudełko z pierścionkiem w jednej ręce, podczas gdy piesek siedział obok niego.

„On był na jednym kolanie, a ja byłem jak 'tak’ byliśmy tak radośni i podekscytowani”, powiedział Markle. „Pomyśleliśmy, 'Robimy to!'”

W trzecim odcinku dokumentu Markle określiła swój wywiad zaręczynowy z 27 listopada 2017 roku jako „orkiestrowane reality show.”

Czytaj również:  Robert Kraft poślubia Danę Blumberg w niespodziewanym ślubie z udziałem gwiazd

„To było przećwiczone”, powiedziała Markle o photocall w Sunken Garden w Pałacu Kensington. „Zrobiliśmy to na zewnątrz z prasą, a potem weszliśmy prosto do środka, zdjęliśmy płaszcz i zrobiliśmy wywiad. Więc to wszystko jest w tym samym momencie.”