27 czerwca 2022 | 8:56pm

Mary Mara, aktorka, która występowała w takich serialach jak „Law & Order”, „Ray Donovan” i „NYPD Blue”, zmarła w niedzielę, jej menedżer potwierdził Page Six. Miała 61 lat.

Oddziały policji stanowej Nowego Jorku odpowiedziały na zgłoszenie o możliwym utonięciu chwilę po 8 rano czasu lokalnego w niedzielę w mieście Cape Vincent, gdzie mieszkała, zgodnie z raportem policyjnym uzyskanym przez The Post.

Black and white photo of Mary Mara from 1992
Mary Mara zmarła w niedzielę w Nowym Jorku.
©Columbia Pictures/Courtesy Eve

Po przybyciu na miejsce policja znalazła jej ciało – które według nich nie nosiło śladów przestępstwa – w wodzie.

„Ciało Mary zostało znalezione dziś rano w jej ukochanej Rzece Świętego Wawrzyńca”, jej przedstawiciel powiedział Fox News Digital. „Utonęła podczas pływania”.

Jednak autopsja zostanie jeszcze przeprowadzona w Jefferson County Medical Examiner’s Office, aby określić oficjalną przyczynę śmierci.

Mary Mara at the 2006 Los Angeles Film Festival
Mara utonęła w rzece St. Lawrence po tym jak poszła popływać.
WireImage

Mara podobno przebywała w letnim domu swojej siostry, który stoi nad rzeką Świętego Wawrzyńca, kiedy postanowiła pójść popływać.

Pozostawia po sobie byłego męża i pasierbicę, powiedział nam jej manager.

„Mary była jedną z najwspanialszych aktorek, jakie kiedykolwiek poznałem” – powiedział menedżer. „Wciąż pamiętam, że widziałem ją na scenie w 1992 roku w 'Mad Forest’ off-Broadway. Była elektryczna, zabawna i była prawdziwą indywidualnością. Wszyscy ją kochali. Będzie jej brakowało.”

Scene from
Ma na swoim koncie ponad 80 występów aktorskich, według IMDb.
CBS via Getty Images

Chociaż Mara zagrała w ponad 20 filmach, mały ekran był jej chlebem powszednim.

Zdominowała gatunek dramatu telewizyjnego z rolami w innych popularnych programach, takich jak „Nash Bridges”, „ER”, „Criminal Minds”, „The West Wing”, „Shameless”, „Lost” i „Star Trek: Enterprise”, między innymi.