9 grudnia 2022 r. | 19:17

Wiadomość o tym, że Libbie Mugrabi została oskarżona o grożenie nożem swojej gosposi, doprowadziła do rundy mensch one-upmanship wśród tych, którzy również mają personel domowy, jak się wydaje.

Kiedy temat szybko pojawił się na urodzinowej kolacji Candace Bushnell w Hutong na nowojorskim Upper East Side w czwartek, jedna pani z Uptown została usłyszana, aby zauważyć: „Nigdy nie potraktowałabym w ten sposób mojej gospodyni. Jeśli zamówimy Sant Ambroeus, ona też go dostanie!” Naprawdę stawia „świętego” w Sant Ambroeus…

(Mugrabi nie przyznał się do winy w środę.)

Słyszeliśmy, że to była druga impreza z okazji 64 urodzin Bushnella. Najwyraźniej pisarka „Sex and The City” miała intymną kolację w nowym londyńskim lokalu, który zajął dawną przestrzeń Le Cirque, w dniu swoich prawdziwych urodzin, 1 grudnia.

Libbie Mugrabi
Libbie Mugrabi nie przyznała się do winy w związku z zarzutami, że zaatakowała swoją gosposię.
Dave Benett/Getty Images for Lib

Ale w czwartek, wraz z publicystką Anną Rothschild, zorganizowała większe przyjęcie, rozpoczynając od 20-osobowej kolacji, na której pojawiła się była gwiazda „Real Housewives of New York City”, Ramona Singer, społeczniczka i filantropka Jean Shafiroff, Grimanesa Amoros, Patty Raynes, Laurie Durning, nowożeńcy Danny Baker Jr. i Petra Khasoghi i inni.

Cuba Gooding Jr. i jego długoletnia przyjaciółka Claudine DeNiro zostali zauważeni podczas biznesowej randki po drugiej stronie pokoju. Powiedziała nam: „Nie jestem w tej restauracji z powodu Rothschilda”, który jest nowym szefem restauracji.

Ramona Singer and Candace Bushnell
Była gwiazda „Real Housewives of New York City” Ramona Singer przyszła uczcić Bushnell.
Getty Images

Impreza przeniosła się później na wielkie otwarcie nocnego salonu restauracji, The Shanghai, gdzie gwiazda „My Unorthodox Life” Julia Haart przybyła solo, podczas gdy Singer zamawiała wódkę z lodem.

I mimo, że nie było tam z powodu Rothschilda, DeNiro i Gooding Jr. byli w salonie dyskutując o jego nowym technologicznym ventue, VEUIT.

Impreza zakończyła się około północy tortem urodzinowym.

Czytaj również:  Justin Timberlake szoruje konto na Instagramie kilka miesięcy po tym, jak Britney Spears zareagowała na jego wspomnienia
Candace Bushnell
Bushnell zakończył noc imprezując w nowym salonie restauracji, The Shanghai.
Getty Images