11 czerwca 2022 | 22:11

Zrażona mama Britney Spears pogratulowała gwieździe pop ślubu z Samem Asghari, mimo że nie otrzymała zaproszenia.

„Wyglądasz promiennie i tak szczęśliwie!” Lynne Spears skomentowała piątkowy post Britney na Instagramie zawierający cztery zdjęcia z ceremonii w domu panny młodej w Thousand Oaks, Calif.

„Twój ślub to ślub 'marzeń’! A posiadanie go w swoim domu sprawia, że jest tak sentymentalny i wyjątkowy!” Dodała Lynne. „Jestem tak bardzo szczęśliwa dla Ciebie! Kocham Was!”

A split of Britney Spears and Sam Asghari on their wedding day and Lynne Spears walking alone.
Zrażona mama Britney Spears, Lynne, świętowała ślub piosenkarki z Samem Asghari, mimo że nie została zaproszona.
Kevin Ostajewski/Shutterstock; GC Images

Britney, 40, nie zaprosiła Lynne, 67, ani jej ojca, Jamiego Spearsa, na swoje czwartkowe zaślubiny po ich odpadnięciu w związku z jej kontrowersyjnym nadzorem konserwatorskim, który został zakończony w listopadzie 2021 roku po prawie 14 latach.

Siostra piosenkarki „Toxic”, Jamie Lynn Spears, również nie znalazła się na liście gości, chociaż jej brat, Bryan Spears, podobno zdołał zdobyć zaproszenie. Bryan jednak nie pojawił się.

Asghari, w międzyczasie, miał kilku członków rodziny na ręku, aby zobaczyć jak wymienia śluby z Britney, w tym jego trzy siostry.

Celebryci tacy jak Madonna, Paris Hilton i Donatella Versace, która zaprojektowała suknię ślubną Britney, byli wśród obecnych.

Britney Spears and Sam Asghari exchanging vows at their wedding.
Spears i Asghari powiedzieli sobie „tak” w czwartek po prawie sześciu latach razem.
Kevin Ostajewski/Shutterstock

Zdobywczyni Grammy i Asghari, 28, zaczęli się umawiać pod koniec 2016 roku po spotkaniu na planie jej teledysku „Slumber Party”. Zaręczyli się we wrześniu 2021 roku.

Podobnie jak jego obecna żona, Asghari był krytyczny wobec rodziny Spears w ostatnich latach, w szczególności nazywając Jamiego, 69, „totalnym d-k” w lutym 2021 roku za „próbę kontrolowania” życia Britney, gdy służył jako jej konserwator.

Jamie kazał umieścić gwiazdę „Crossroads” pod opieką konserwatora w lutym 2008 roku po sensacyjnie burzliwym okresie w jej życiu, który obejmował niesławny incydent golenia głowy i rozwód z jej drugim mężem, Kevinem Federline, z którym dzieli dwóch synów, Sean Preston, teraz 16, i Jayden James, teraz 15.

Czytaj również:  Doja Cat odwołuje występy na festiwalach, rezygnuje z trasy z powodu operacji migdałków

Przez następne 13 lat Jamie był odpowiedzialny za osobiste i medyczne decyzje córki, jak również za jej wielomilionowy majątek.

Britney Spears and Sam Asghari hugging at their wedding reception.
Lista gości weselnych była pełna gwiazd, ale nie obejmowała rodziny Spears.
Kevin Ostajewski/Shutterstock

Ale po tym, jak Britney twierdziła w sądzie w czerwcu 2021 roku, że jej tata zmusił ją do wyruszenia w trasę koncertową i wysłał ją do zakładu dla psychicznie chorych wbrew jej woli, sędzia z Los Angeles zawiesił Jamiego w jego roli we wrześniu, zanim rozwiązał konserwatorium całkowicie mniej niż dwa miesiące później.

Lynne, ze swojej strony, nigdy nie miała formalnej roli w skomplikowanym układzie prawnym, ale Britney twierdziła w usuniętym poście na Instagramie w listopadzie 2021 roku, że jej mama była „tą, która dała [Jamie] pomysł” na to.

Piosenkarka „Overprotected” powiedziała, że chce pozwać swoją rodzinę za to, że pozwoliła, aby konserwatorium trwało tak długo, pomimo jej wielu błagań o wolność przez lata.