czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Mama June płacze nad diagnozą raka Anny „Chickadee” Cardwell w zwiastunie „Kryzysu rodzinnego

June „Mama June” Shannon emocjonuje się diagnozą raka córki Anny „Chickadee” Cardwell w nowym zwiastunie serialu WeTV „Mama June: Family Crisis”

„Nie mogę powiedzieć, czy moja córka będzie tu za pięć lat, bo nie wiem”, mówi przez łzy 44-letnia matriarcha reality TV w klipie, opublikowanym w piątek przez Entertainment Tonight.

W innym momencie siostra Cardwell, Lauryn „Pumpkin” Efird, przyznaje, że jej walka o zdrowie „uderzyła [ich rodzinę] mocniej”, niż mogli się spodziewać.

„Lekarz powiedział jej wprost: 'Musisz uporządkować swoje sprawy'”, Lauryn, lat 23, mówi swojemu mężowi, Joshua Efird, w podglądzie, wyjaśniając, jak tragiczna stała się sytuacja.

June „Mama June” Shannon, na zdjęciu przed ceremonią pogrzebową Anny „Chickadee” Cardwell, płacze nad diagnozą raka swojej zmarłej córki w nowym zwiastunie „Family Crisis”. The US Sun / MEGA
U Cardwell zdiagnozowano raka nadnerczy w stadium 4 w styczniu 2023 roku. MEGA

Zajawka pokazuje również Cardwell przygotowującą się do sekretnego ślubu z Eldridgem Toneyem w marcu 2023 r., który odbył się w trakcie jej chemioterapii po zdiagnozowaniu raka nadnerczy w stadium 4 w styczniu tego roku.


Więcej informacji o reality TV na Page Six…

  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Byliśmy zszokowani, że chciała ślubu tak szybko” – mówi Lauryn o tym, co uznała za pospieszne zaślubiny.

Cardwell straciła życie z powodu choroby w wieku 29 lat 9 grudnia 2023 roku.

Cardwell straciła życie z powodu choroby w wieku 29 lat w grudniu 2023 roku. annamarie35/Instagram

„Z pękniętym sercem ogłaszamy, że @annamarie35 nie jest już z nami. Odeszła w moim domu zeszłej nocy spokojnie o 23:12”, podzieliła się wówczas na Instagramie jej matka, Shannon.

„Stoczyła piekielną walkę przez 10 miesięcy, po czym odeszła z rodziną wokół siebie. Będziemy aktualizować was wszystkich o więcej informacji, gdy je dzisiaj otrzymamy. Kochamy was wszystkich i nieustannie modlimy się i myślimy o naszej rodzinie [w] tym trudnym czasie.”

Shannon – która w lipcu ujawniła, że rak Cardwella jest nieuleczalny – niedawno wygrała tymczasową opiekę nad 11-letnim dzieckiem swojej zmarłej córki, Kaitlyn, nad byłym mężem Cardwella, Michaelem Cardwellem.

Czytaj również:  Brad Pitt chwali się 'bardzo piękną' córką Shiloh
Shannon, na zdjęciu z mężem Justinem Stroudem, otrzymała tymczasową opiekę nad 11-letnią córką Cardwella, Kaitlyn. mamajune/Instagram

W swoim zgłoszeniu Shannon stwierdziła, że Kaitlyn „nie ma legalnego ojca”, twierdząc ponadto, że tożsamość ojca nastolatki jest „nieznana”

Michael nie jest biologicznym ojcem Kaitlyn, córki Anny z poprzedniego związku. Jednak dzielił z nią 8-letnią córkę Kylee i utrzymuje, że Anna „wspierała i wspierała” jego więź z Kaitlyn.

„Mama June: Kryzys rodzinny” powraca do WeTV w piątek, 9 lutego.

Latest Posts

Nie przegap