2 kwietnia 2023 r. |12:04

Marlon Wayans wyszedł na scenę, aby wykonać drugi set komediowy w Los Angeles w piątek wieczorem – zaledwie kilka godzin po tym, jak dowiedział się, że jego ojciec, Howell Wayans, zmarł.

Źródła powiedziały TMZ, że Marlon dowiedział się o śmierci swojego ojca podczas przerwy między dwoma występami w klubie komediowym Flappers w Burbank, Calif.

Pomimo niezwykle tragicznej wiadomości, komik nadal występował w drugim show, gdzie podobno „pracował nad tragedią” w swoim materiale.

Marlon Wayans performing a comedy set
Marlon został podobno poinformowany o śmierci swojego taty podczas przerwy w dwóch występach, które wykonywał w klubie komediowym w piątek wieczorem.
BaddieRi/Twitter
Marlon Wayans performing onstage
Marlon czekał do końca swojego setu, aby ujawnić śmierć swojego taty.
BaddieRi/Twitter

Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Per TMZ, Marlon, 50, w pewnym momencie opowiedział historię o śmierci swojej matki, Elviry Alethii, w 2020 roku, co doprowadziło do „niesamowicie emocjonalnego zestawu.”

Gwiazda „White Chicks” podobno nie złamała wiadomości o śmierci swojego ojca aż do końca show, kiedy to zagłębił się „w swoją rodzinną dynamikę/historię jako jeden z Wayanów” i wyjaśnił, że jego tata „właśnie przeszedł 3 godziny temu.”

Źródła powiedziały, że Marlon wzruszył się i płakał, podobnie jak kilku członków publiczności, którzy zgotowali mu owację na stojąco.

Page Six skontaktowało się z przedstawicielami Marlona i Flappers w celu uzyskania komentarza.

Marlon Wayans, mother Alvara and his father, Howell Wayans posing for a photo together
Komik rzekomo wzruszył się mówiąc o swoim zmarłym ojcu.
Getty Images
Shawn Wayans, Marlon Wayans, Kim Wayans, Damon Wayans and Keenen Ivory Wayans posing for a photo together
Howell zmarł w piątek w wieku 86 lat.
WireImage

Aktor „Scary Movie” poinformował w sobotę, że patriarcha Wayansów zmarł w wieku 86 lat.

„Legenda”, napisał Marlon w długim poście na Instagramie. „Dziękuję Pop za bycie przykładem Człowieka dla wszystkich swoich chłopców. Modlę się, aby wszyscy młodzi czarni chłopcy mogli wyrosnąć na Człowieka takiego jak Ty. Baby boy cię kocha. I jeśli kiedykolwiek będę cię potrzebował, wiem dokładnie gdzie cię znajdę… w mojej Biblii, która teraz siedzi przy łóżku.”

Czytaj również:  Fani zarzucają Khloé Kardashian, że mocno edytowała nowe zdjęcie: "To nie jest twoja twarz

Oprócz Marlona, Howell i Elvira mieli razem 10 dzieci: Keenan Ivory, Damon, Shawn, Dwayne, Kim, Nadia, Elvira, Diedra i Vonnie. Przyczyna śmierci nie została jeszcze ujawniona.