środa, 22 maja, 2024

Ostatnie posty

Mark Ronson chce tworzyć więcej muzyki z Ryanem Goslingiem: „Zdecydowanie dobrze się bawiliśmy”

Mark Ronson „chciałby stworzyć więcej muzyki” z gwiazdą Barbie Ryanem Goslingiem, producent muzyczny powiedział Billboard w tym tygodniu.

„Zdecydowanie dobrze się bawiliśmy” – powiedział Ronson o swojej współpracy z Goslingiem. Ronson, wraz z Andrew Wyattem, wyprodukował nominowaną do Oscara ścieżkę dźwiękową do filmu, która zawiera nominowaną do Oscara i Grammy piosenkę Goslinga „I’m Just Ken”

„Ryan… ma niesamowity gust i świetne pomysły, jest niezwykle zabawnym i utalentowanym muzykiem i piosenkarzem” – powiedział Ronson.

Dodał, że para miała jeszcze większą frajdę z pracy nad świątecznym wydaniem „I’m Just Ken” – wydanym w grudniu 2023 roku, pięć miesięcy po tym, jak Barbie trafiła do kas – ponieważ dało im to szansę na odnowienie przyjaźni.

„Prawdopodobnie nie rozmawiałem z nim przez około rok, dopóki film się nie skończył” – powiedział Ronson. „Powiedziałem: „Hej, skończyliśmy tę wersję, Slash na niej gra, chcę się tylko upewnić, że jesteś z niej zadowolony, zanim ją zmiksujemy” I naprawdę mu się spodobało”

Ronson kontynuował: „Zrobiliśmy wersję [świąteczną], a potem zaczęliśmy się rozłączać i zdecydowanie chciałbym stworzyć więcej muzyki. Wiesz, myślę, że byłoby świetnie. Rozmawialiśmy o tym trochę”

W momencie premiery „I’m Just Ken” przyniósł Goslingowi miejsce na liście Billboard Hot 100. Teraz utwór jest nominowany do nagrody Grammy podczas niedzielnej ceremonii (w kategorii najlepsza piosenka napisana dla mediów wizualnych) i Oscara (najlepsza piosenka).

W listopadzie Ronson ujawnił, że Gosling początkowo nie planował śpiewać w filmie, ale zmienił zdanie po usłyszeniu „I’m Just Ken”

„Pamiętam, że [Barbie reżyserka Greta Gerwig] odpisała, mówiąc: 'Ryan mówi, że ta piosenka przemawia do niego bardzo głęboko'” – powiedział. „Następną rzeczą, jaką wiedzieliśmy, Greta powiedziała, że Ryan chce ją zaśpiewać i zamierzamy przerobić tę scenę bitwy, aby ją włączyć”

Czytaj również:  Box Office: 'Super Mario Bros.' w ciągu pięciu dni otworzy się na 128 milionów dolarów

Latest Posts

Nie przegap