niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Martin Short zostanie zainaugurowany jako burmistrz Funner w Kalifornii

Oliver Putnam ma pójść w ślady Sazza Patakiego jako następny burmistrz Funner w Kalifornii.

Gwiazda Only Murders in the Building, Martin Short, jest najnowszą zabawną osobą, która ma zostać zainaugurowana jako burmistrz małego miasteczka na następne dwa lata. Wśród poprzednich urzędników znaleźli się Rob Riggle, David Hasselhoff i Jane Lynch, jego współgwiazda w serialu Hulu.

„Jako burmistrz-elekt Funner obiecuję być kimś więcej niż tylko rzecznikiem ubranym od stóp do głów na fioletowo, ale najlepszym burmistrzem w całym stanie” – powiedział Short w oświadczeniu. „Moim celem jest uczynienie każdej części i tak już zabawnego Harrah’s Resort SoCal jeszcze zabawniejszym i nie mogę się doczekać, aby podzielić się moimi planami ze wszystkimi wyborcami w ciągu zaledwie sześciu krótkich tygodni”

Małe miasteczko, w którym znajduje się ogromny kurort, zostało oficjalnie nazwane Funner przez plemię Rincon w sierpniu 2016 roku i jest zaangażowane w promowanie jak największej zabawy w każdym biznesie w granicach miasta.

Jako część organu zarządzającego Funner, Short będzie współpracować z radą miasta – kierowaną przez starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego Harrah’s Resort SoCal, Jill Barrett – w celu wyniesienia Funnera na czwartego burmistrza miasta.

Short zostanie zainaugurowany 13 maja, kiedy to otrzyma klucz do Funner i ogłosi swoje najbliższe plany dla miasta. Musi również złożyć przysięgę, w której obiecuje „chronić zabawę, dobre czasy, głośny śmiech i pozytywne wibracje przed negatywnymi wpływami zdeterminowanymi, by wywrócić uśmiech do góry nogami”

Martin Short prowadzi kampanię na burmistrza Funner w Kalifornii.Zach Cordner

Czytaj również:  Przychody z reklam politycznych napędzają Nexstar w czwartym kwartale, The CW wykazuje 94 mln dolarów straty

Latest Posts

Nie przegap