sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Marvel Studios udaje się na Comic-Con na panel w hali H

W 2019 roku szef Marvel Studios Kevin Feige wyłożył przyszłość MCU z wypełnionym wiadomościami panelem na San Diego Comic-Con, który zakończył się zaskakującym ujawnieniem, że Mahershala Ali został dołączony do Blade filmu. Niewiele wiedziało krzyczących 6,500 fanów w hali H, że będzie to ostatni panel Marvel Comic-Con przez trzy lata.

Teraz studio jest gotowe do powrotu, a Feige potwierdził w piątek, że Marvel wystawi w tym roku panel w Hali H, dając Comic-Conowi impuls, ponieważ szuka powrotu do normalności w erze COVID-19. Jest to wygrana dla konwentu, ponieważ Marvel nie uczestniczy w nim co roku, a jego panele są często jednymi z najbardziej omawianych z konwencji.

Tegoroczny Comic-Con nabiera uczucia dodatkowego znaczenia, ponieważ po raz pierwszy od lat konwent odbędzie swoje coroczne letnie spotkanie. Konwencja przeszła wirtualnie w 2020 i 2021 roku z powodu pandemii koronawirusów, z okrojonym koniem odbywającym się w weekend Święta Dziękczynienia w 2021 roku. Comic-Con przychodzi również w czasie, w którym staje w obliczu konkurencji z domowymi wydarzeniami, takimi jak DC FanDome, wydarzenie online dla wszystkich rzeczy DC Comics, i Tudum, konwencja online Netflix dla swoich filmów i programów telewizyjnych. Disney, który jest właścicielem Marvela, ma D23 we wrześniu, przy czym konwencja w Anaheim gości również spojrzenie na przyszłość Marvela.

Comic-Con wyrósł z niszowego zgromadzenia geeków, gdy rozpoczął się w 1970 roku, do flagowej konwencji znanej z przyciągania fanów i gwiazd z listy A do San Diego rocznie. Edycja 2019 przyciągnęła szacunkowo 135 000 uczestników.

Wiadomości z Comic-Conu przychodzą, gdy Marvel przygotowuje się do debiutu Thor: Miłość i Grom w kinach. Ten projekt został po raz pierwszy ujawniony trzy lata temu na poprzednim panelu studia, z Natalie Portman zaskakującą tłum, aby ujawnić, że powróci do fałdy Marvela jako Jane Foster.

Czytaj również:  Tom Brady nie zgadza się z żartem Jeffa Rossa na temat Roberta Krafta podczas roastu Netflixa: "Nie powtarzaj tego gówna"

Latest Posts

Nie przegap