14 lipca 2022 | 19:06

Max Joseph zrobił cameo w zeszłym miesiącu w 200. odcinku „Catfish”

I, jak drażni w ekskluzywnym nowym wywiadzie dla Page Six, oficjalny powrót może być na stole po jego czteroletniej przerwie od MTV reality show.

„Tęsknię za ekipą 'Catfish’ i naprawdę lubię Kamie [Crawford]”, mówi 40-letni Joseph o gospodarzu, który w końcu przejął rolę żony Neva Schulmana.

„Kocham Kamie. Ona jest wspaniała. Spotkałem ją kilka razy i myślę, że jest wspaniałą następczynią. Myślę, że jest lepsza ode mnie w prawie wszystkich [ways]. Myślę, że jest całkiem cholernie dobra.”

Kontynuuje, „Myślę, że trzymają to całkiem świetnie tylko we dwoje, ale byłoby miło i mam nadzieję, że potencjalnie zrobimy trio w pewnym momencie. Ale tak naprawdę nie mogę się na ten temat wypowiadać [now] … Pewnie byłoby fajnie, gdyby tak się stało.”

Max Joseph
Max Joseph teasuje powrót „Catfish” w ekskluzywnym wywiadzie dla Page Six.
Getty Images

Joseph wyprodukował w 2010 roku oryginalny dokument „Catfish” wraz z Schulmanem, obecnie 37-letnim, zanim w 2012 roku rozwinął się on w serial telewizyjny. Filmowiec mówi nam, że ich przyjaźń tylko się umocniła w ciągu dekady, która upłynęła.

„[Our friendship is] dokładnie tak samo. Nev to Nev to Nev. Widzimy się raz na jakiś czas, kiedy on jest w LA lub ja w Nowym Jorku”, mówi mieszkaniec południowej Kalifornii o ich bicoastal bromance. „Po prostu wracamy tam, gdzie skończyliśmy. Więc nigdy nie czuje się, że minęło tyle czasu.”

Max Joseph and Nev Schulman on
Joseph i kumpel Nev Schulman zapoczątkowali reality show MTV w 2012 roku.
MTV

Czuło się też, że nie minął żaden czas, gdy Joseph ponownie stanął przed kamerami MTV. „Catfish” w przełomowym odcinku zobaczył kolejnego „suma” zdemaskowanego za zmuszanie swojej ofiary do zwodniczej relacji online.

„Naprawdę miło było wszystkich zobaczyć. Poza Kamie, z którą widuję się częściej, miło było zobaczyć naszą ekipę” – wspomina.

Czytaj również:  Chris Evans i żona Alba Baptista trzymają się za ręce podczas rzadkiej randki na imprezie przed Oscarami
Max Joseph chats with Page Six
„Naprawdę miło było wszystkich zobaczyć”, mówi Joseph Page Six o ponownym spotkaniu z ekipą „Catfish” przy okazji 200 odcinka.
Page Six

„Jest kilka osób, które były tam od początku. Wiecie, jak to się mówi, że z dobrymi przyjaciółmi jest tak, że kiedy się widzimy, mamy wrażenie, że nie mija czas? To jest to, co czuło się jak bycie tam z powrotem. To mógł być cały 2017 rok od nowa”

Joseph odszedł z serialu w 2018 roku w połowie sezonu 7, aby realizować inne możliwości; w szczególności wyreżyserował HBO Max’s „15 Minutes of Shame”, 2021 współpracę z Monicą Lewinsky, która badała społeczne skutki kultury cancel.

Nev Schulman and Max Joseph pose for a
Joseph odszedł z „Catfish” w 2018 roku w połowie sezonu 7, aby realizować inne możliwości.
MTV

Po zrobieniu sobie dłuższej przerwy od harówki związanej z podróżowaniem przez kraj, aby pomóc ludziom odkryć ich tajemnicze internetowe romanse, Joseph w końcu wydaje się być gotowy, aby zabawiać prośby fanów o wznowienie roli w „Catfishu”

„Od czasu do czasu dają o sobie znać [they want me back]. Ale to, co naprawdę kocham, to fakt, że na Twitterze, za każdym razem, gdy widziałem, że ludzie piszą o mnie, zawsze bardzo szybko mówią, że kochają też Kamie”, mówi. „To bardzo miła grupa fanów i są bardzo wrażliwi zarówno na moje uczucia, jak i uczucia Kamie”

Max Joseph, Nev Schulman and Kamie Crawford on
„Mam nadzieję, że w pewnym momencie potencjalnie stworzymy trio”, mówi Joseph o pracy z Schulmanem i nową współprowadzącą „Catfish” Kamie Crawford.
MTV

Dodaje Joseph, „Są bardzo głośni o tym, że mnie brakuje, ale są też bardzo głośni o tym, jak bardzo kochają Kamie również.”

„Catfish” emitowany jest we wtorki o 20:00 ET na MTV.