7 sierpnia 2022 | 17:33

Wygląda na to, że krew nie jest gęstsza od wody.

Melissa i Joe Gorga zostali sfotografowani wracając do domu z wycieczki na plażę w niedzielę po pominięciu ślubu Teresy Giudice z Luisem „Louie” Ruelasem.

Gwiazdy „Real Housewives of New Jersey” – które w ostatniej chwili zdecydowały się nie brać udziału w zaślubinach – spędziły weekend nad brzegiem morza przed powrotem do domu w Toms River, NJ.

(Melissa wybrała beżowy top od bikini bez ramiączek i kolorowy sarong.

Wygląda na to, że dołączyli do nich przyjaciele i rodzina na wyjeździe, a Melissa podzieliła się zdjęciem dzieci jeżdżących na nartach wodnych na swoim Instagramie.

Page Six ujawnił na początku tego tygodnia, że Joe i Melissa nie będą pod ręką, aby wspierać Teresę, gdy powie „tak” Ruelasowi w Park Chateau Estate w East Brunswick, NJ, w sobotę.

„Zostali zaproszeni”, powiedział nam jeden z wtajemniczonych, zauważając, że tydzień przed ślubem kręcono „bardzo napięty finał 'Gospodyń'”.

The family escaped to the beach for the weekend.
Rodzina uciekła na weekend na plażę.

Dodatkowo, zdjęcia z przyjęcia, które pojawiły się w mediach społecznościowych ujawniają, że nazwiska Joe i Melissy nigdy nie zostały usunięte z tabeli miejsc.

Wygląda na to, że usiedliby przy tym samym stole co rodzina Teresy, w tym jej cztery córki, gdyby zdecydowali się na udział w przyjęciu.

Teresa Giudice
Teresa wystąpiła w sukni na zamówienie, kiedy powiedziała „tak” w sobotę.
Instagram/bridalreflectionsny

Podczas wygłaszania przemówienia w późniejszej części nocy, na innym nagraniu wideo, które pojawiło się w mediach społecznościowych, panna młoda najwyraźniej rzuciła cień na swojego brata i szwagierkę za to, że nie byli obecni, kiedy krzyczała o swojej „wybranej rodzinie”.

Fani Bravo zaczęli się zastanawiać czy Gorgasowie wezmą udział w zaślubinach, kiedy autorka „Turning the Tables” ogłosiła w marcu, że Melissa nie będzie jedną z jej druhen.

Czytaj również:  Robert Downey Jr. widziany z łysą głową, cienką klatką na planie "Sympathizer
Joe anad Melissa Gorga
Nieporozumienia Teresy i Gorgów zostały dobrze udokumentowane w „RHONJ.”
NBCU Photo Bank via Getty Images

Chociaż Melissa powiedziała na swoim podcaście, że jest „w porządku” z decyzją swojej szwagierki, kwestionowała, czy „jej nowe szwagierki” będą częścią przyjęcia weselnego.

„Czy to jest jak ślub no-fam inny niż cztery córki, jej cztery piękne córki i kilka jej przyjaciółek?” Zapytała Melissa. „Jeśli tak jest, to myślę, że to ma sens.”

Joe and Melissa Gorga
Page Six podał informację, że Gorgasowie nie wezmą udziału w wystawnym weselu.
Getty Images dla TAO Group

Do Teresy dołączyły gwiazdy Dolores Catania i Jennifer Aydin, a także córki Gia, 21, Gabriella, 18, Milania, 16 i Audriana, 13, jako druhny w jej wielkim dniu.

Przeszła do ołtarza w sukni Marka Zunino, kryształowej tiarze Bridal Styles Couture i haftowanym welonie Bridal Reflection, który pasował do tatuażu, który zrobiła sobie na cześć swojej zmarłej matki, Antonii Gorgi.