wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

moja siostra Liv”, mocny film o epidemii samobójstw wśród nastolatek, prezentuje zwiastun i Q&A (ekskluzywnie)

Spóźnionym pretendentem do tegorocznego Oscara w kategorii najlepszy film dokumentalny jest My Sister Liv, mocny i poruszający film o zmaganiach młodej kobiety z Boulder w Kolorado, Liv Kunik, który mówi również o większej epidemii samobójstw wśród nastolatków w Ameryce i na świecie.

Film w reżyserii Alana Hicksa, australijskiego zdobywcy nagrody Grammy, reżysera uznanych muzycznych filmów dokumentalnych Keep On Keepin’ On i Quincy, oraz wyprodukowany przez Paulę DuPré Pesmen, której wcześniejsze dokonania obejmują nagrodzony Oscarem film dokumentalny The Cove oraz trzy filmy z serii Harry Potter, miał swoją światową premierę na lipcowym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach, a jego amerykańska premiera odbędzie się w tym miesiącu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Warszawie.USA na festiwalu DOC NYC w tym miesiącu. Wciąż poszukuje amerykańskiej dystrybucji.

The Hollywood Reporter prezentuje na wyłączność zwiastun My Sister Liv.

Dodatkowo, poniżej znajduje się również ostatnie Q&A z THR na temat filmu z udziałem Hicksa, Honey Beuf, matki Liv, Tess Kunik, starszej siostry Liv, którzy obecnie prowadzą The Liv Project, jak również Susan Caso, jednej z kilku licencjonowanych terapeutów, z którymi konsultowano się podczas tworzenia filmu.

Czytaj również:  Netflix podpisuje umowę z Brytyjską Gildią Scenarzystów na serial akcji na żywo

Latest Posts

Nie przegap