czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Mo’Nique wznawia spór z Oprah Winfrey w nowym wywiadzie: „Zdradziłaś mnie, siostro

Mo’Nique wznowiła swój wieloletni spór z Oprah Winfrey, o której powiedziała, że ją „zdradziła”.

„Widzisz, kiedy mówię o Oprah Winfrey – i pozwól mi wyjaśnić, że kocham tę siostrę – mówię o tej kobiecie, ponieważ mówiła o mnie”, powiedziała w środę w podcaście Shannon Sharpe „Club Shay Shay”.

„A kiedy zaczniesz mówić o mnie prywatnie, będę mówić o tobie publicznie” – dodała.

„Byłeś niesprawiedliwy, byłeś niesprawiedliwy i patrzyłeś, jak czarna kobieta jest wrzucana pod autobus i nic nie powiedziałeś”

Mo’Nique uderzyła w Oprah Winfrey – po raz kolejny. YouTube/@ClubShayShay
W wywiadzie dla „Club Shay Shay”, wychowanka „Parkers” stwierdziła, że miliarder ją „zdradził”. YouTube/@ClubShayShay

Mo’Nique, lat 56, przypomniała sobie, jak w 2010 roku zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie „Precious”

Absolwentka „Parkers” twierdziła wówczas, że jej mąż, Sidney Hicks, powiedział jej, że 70-letnia Winfrey była wyraźnie zaniepokojona tym, że tłum krzyczał dla Mo’Nique zamiast dla niej.

Po tym momencie komik powiedział, że zauważył, że role filmowe, które zostały jej zaoferowane, ostatecznie trafiły do gwiazdy „Color Purple”.

Mo’Nique powiedziała, że zauważyła, że role filmowe, które rzekomo jej oferowano, ostatecznie trafiły do Winfrey. Getty Images

„Film 'The Butler’, ten film został mi zaproponowany”, powiedziała, dodając, że reżyser filmu, Lee Daniels, potwierdził, że zaproponował jej również rolę.

„Powiedział: 'Mo, w tamtym czasie nie miałem władzy i nie miałem pieniędzy, więc kiedy Oprah powiedziała, że tego chce … Więc kto zagrał główną rolę w 'The Butler? Oprah Winfrey.”

Mo’Nique twierdziła, że to samo powtórzyło się w filmie biograficznym o Richardzie Pryorze, w którym Daniels zaproponował jej rolę babci.

Komiczka powiedziała również, że ma problem z miliarderem, który przeprowadził wywiad z jej bratem Geraldem Imesem, który przyznał się do molestowania jej w dzieciństwie, oraz z jej rodzicami. WireImage

„Kto wtedy dzwoni do Lee Danielsa i mówi:” Chcę być babcią?” – kontynuowała.

Oprócz tego, że Winfrey rzekomo odebrała role gwieździe „Prawie Świąt”, Mo’Nique miała również problem z miliarderem, który przeprowadził wywiad z jej bratem Geraldem Imesem, który przyznał się do molestowania jej w dzieciństwie.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
Czytaj również:  Tyson Beckford o swoich fizycznych starciach: "Nie daj się zwieść ładnej buzi

Absolwentka „Charm School” wyjaśniła, że Winfrey zadzwoniła, aby powiedzieć jej, że Imes poprosił o występ w „The Oprah Winfrey Show”, aby mógł przeprosić Mo’Nique za to, co jej zrobił.

Mo’Nique, która właśnie zdobyła Oscara, powiedziała Winfrey, że „nie chce mieć nic wspólnego” ze swoim bratem ani z wywiadem. Getty Images

Jednak Mo’Nique, która właśnie zdobyła Oscara, powiedziała, że „nie chce mieć nic wspólnego” ze swoim bratem ani z wywiadem.

Winfrey zaproponowała, że całkowicie zrezygnuje z programu, ale komik stand-upowy zachęcił ją, by tego nie robiła na wypadek, gdyby jej brat się zmienił lub chciał podzielić się pozytywną lekcją.

Kiedy program ruszył do przodu, Mo’Nique dowiedziała się z reklamy, że jej rodzice, z którymi się nie dogadywała, również byli przesłuchiwani wraz z Imesem.

Mo’Nique powiedziała, że były gospodarz talk show nie powiedział jej, że jej rodzice, z którymi nie ma dobrych relacji, będą tam obecni. WireImage

„Nigdy nie rozmawialiśmy o tym, że moja matka tam jest”, powiedziała Mo’Nique Sharpe’owi.

„Rozumiem to. Ale zdradziłaś mnie, siostro.”

Page Six skontaktowała się z przedstawicielem Winfrey w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymała natychmiastowej odpowiedzi.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię Sexual Assault Hotline pod numer 1-800-330-0226.

Latest Posts

Nie przegap