poniedziałek, 4 marca, 2024

Ostatnie posty

Most Memorable MTV Movie & TV Awards Moments: Mowa akceptacyjna Toma Cruise’a, nagrane segmenty Drew Barrymore

Chociaż 2023 MTV Movie & TV Awards nie poszło tak, jak początkowo planowano, po przejściu z ceremonii na żywo do udawanej ceremonii, show nadal było pełne pamiętnych momentów. Od Drew Barrymore pojawiającej się w hitowych programach telewizyjnych i filmach do Toma Cruise’a przyjmującego nagrodę z odrzutowca pilotującego myśliwiec, oto niektóre z najbardziej pamiętnych momentów nocy.

Drew Barrymore pojawia się w segmentach przez cały czas trwania programu, pomimo rezygnacji z roli gospodarza

Drew Barrymore otworzyła rozdanie nagród w 2023 roku w przygotowanym segmencie jako jej Never Been Kissed postać Josie Gellar, ale została wstawiona do innych popularnych programów i filmów. Niektóre z nich obejmowały Smile, Wednesday, M3GAN, Nope, The White Lotus, Top Gun: Maverick i wreszcie Cocaine Bear, gdzie wreszcie dostaje pocałunek od wspomnianego niedźwiedzia.

Aktorka-producentka pojawiła się również w innych nagranych wcześniej segmentach i reklamach podczas całej ceremonii, w tym remake’u zwiastuna Barbie, klipie z hitowego serialu Netflixa Wednesday, reklamie Pluto TV i nie tylko. Na koniec pokazu pojawiła się również w wideo, aby przyjąć nagrodę dla najlepszego gospodarza.

Udawane występy Barrymore pojawiły się po tym, jak zrezygnowała z roli gospodarza, mówiąc, że robi to w solidarności ze strajkiem Writers Guild of America.

Jennifer Coolidge broni strajku WGA podczas odbierania nagrody dla Geniusza Komedii

Jennifer Coolidge przyjęła nagrodę Comedic Genius podczas 2023 MTV Movie & TV Awards w niedzielę. Po pokazaniu montażu klipów z niektórych najbardziej kultowych ról aktorki, Coolidge wzięła na ekran w nagranym wcześniej wideo, aby pokazać swoje uznanie, mówiąc: „Dziękuję, MTV. Dziękuję za uhonorowanie mnie tą niesamowitą Comedic Genius Award. Wow. Wow.” Przed zakończeniem swojej mowy akceptacyjnej, The White Lotus aktorka miała kilka przemyśleń na temat strajku Writers Guild of America: „Prawie wszystkie wielkie komedie zaczynają się od wielkich pisarzy i po prostu myślę, że, wiecie, jako dumny członek [SAG-AFTRA], stoję tu dziś przed wami, ramię w ramię z moimi siostrami i braćmi z WGA, którzy walczą właśnie teraz, walcząc o prawa artystów wszędzie”

Czytaj również:  Gdzie oglądać nagrodzony Oscarem film 'Top Gun: Maverick" online

Tom Cruise przyjmuje nagrodę od pilota myśliwca

Top Gun: Maverick gwiazda Toma Cruise’a zdobyła nagrodę za najlepszą kreację w filmie, ale nie odebrała jej w byle jakim, udawanym wideo. Aktor wygłosił swoją mowę z kokpitu odrzutowca pilotującego myśliwiec: „Bardzo dziękuję za tę nagrodę. Robię te programy dla was. Kocham was. Uwielbiam was zabawiać. Wiecie jak bardzo to lubicie, jak bardzo to doceniacie, po prostu nie ma lepszego uczucia.”

W ten sam sposób pojawił się również na koncercie koronacyjnym króla Karola III na zamku Windsor wcześniej w niedzielę.

Pedro Pascal, „The Last of Us” wygrywają dużo

Pedro Pascal przeszedł od trzymania jednego trofeum Złotego Popcornu w swojej pierwszej prefabrykowanej mowie akceptacyjnej do trzymania trzech w ostatniej. Aktor odebrał trzy nagrody za The Last of Us, w tym za najlepsze widowisko, najlepszego bohatera i najlepszy duet z Bellą Ramsey.

Podczas swoich przemówień, w których za każdym razem był widziany w tej samej żółtej koszuli, podziękował fanom, twórcom serialu i produkcji, a także okazał swoje wsparcie dla strajkujących pisarzy i Gildii Pisarzy, „która bardzo ciężko walczy o sprawiedliwe wynagrodzenie.”

Ghostface pojawia się, by przyjąć dwie nagrody

W nagraniu wideo Ghostface z Scream VI pojawił się, aby odebrać dwie nagrody, za najlepszą walkę i najlepszy film.

Zwycięska filmowa alternacja to konkretnie ta pomiędzy Gale Weathers Courteney Cox a Ghostface’em. Podczas pierwszej przemowy antagonisty padły słowa: „Najwyższy czas, żeby ktoś naprawdę docenił moją pracę. Szkoda, że Gale nie mogła być tu dziś wieczorem, ale nie martw się, upewnię się, że dostanie to, na co zasługuje. Wiecie co mówią w Hollywood, 'Filmy nie tworzą psycholi, filmy czynią psycholi bardziej kreatywnymi’, a ja czekam na dużo więcej kreatywności.”

Ghostface pojawił się jeszcze raz później, aby przyjąć jedną z głównych nagród za najlepszy film. Podczas przemówienia dodali: „There’s a twist you didn’t see coming – the villain comes out on top.”

Czytaj również:  Marlena Shaw, piosenkarka "California Soul", umiera w wieku 81 lat

Latest Posts

Nie przegap