czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

współzałożycielka „I Am a Voter” Mandana Dayani podpisuje kontrakt z CAA (na wyłączność)

Mandana Dayani, działaczka na rzecz praw człowieka i liderka biznesu, podpisała umowę z CAA.

Dayani stworzyła i założyła wraz z CAA I am a voter, bezpartyjną organizację mającą na celu zwiększenie zaangażowania obywatelskiego. Ostatnio pełniła funkcję prezesa Archewell, firmy produkcyjnej, audio i filantropijnej z siedzibą w Los Angeles, założonej przez księcia Harry’ego i Meghan Markle.

Archewell ma na swoim koncie popularny podcast Archetypes na Spotify, serial dokumentalny Netflix Harry & Meghan oraz bestsellerową autobiografię księcia Harry’ego Spare. Serial dokumentalny Harry & Meghan, wyreżyserowany przez Liz Garbus, zawierał obszerne wywiady z księciem i księżną Sussex i był kroniką romansu pary, ich doświadczeń w brytyjskiej rodzinie królewskiej i ich roli na arenie światowej.

Od momentu uruchomienia w 2018 roku, Jestem wyborcą. zarejestrował ponad 500 000 Amerykanów, aby zachęcić do udziału w wyborach, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Organizacja współpracowała z NBA, Disney, Bumble, Starbucks, NFL, H&M, ABC, Fox, McDonald’s, CFDA, Urban Outfitters, Tory Burch i iHeartMedia.

Dayani wypowiadała się również ostatnio na temat zagrożenia antysemityzmem, w tym podczas specjalnej sesji ONZ w Nowym Jorku, gdzie potępiła akty gwałtu i przemocy seksualnej popełnione podczas ataków terrorystów Hamasu w południowym Izraelu 7 października

Dayani przeniosła się na arenę rozrywkową – w tym jako częsty gość w programie MSNBC Morning Joe – po pracy jako prawnik korporacyjny i agent talentów komercyjnych w Los Angeles. Pełniła funkcję dyrektora ds. marki w firmie technologicznej Everything But The House oraz współtworzyła i prowadziła podcast The Dissenters z Debrą Messing.

Dayani jest nadal reprezentowana przez Kennetha Deutscha z Paul Hastings i Jennifer Bett Communications.

Czytaj również:  Bryan Cranston chce, aby 'Malcolm in the Middle' Revival się wydarzył: "That Would Be Fun to Do"

Latest Posts

Nie przegap