wtorek, 18 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Netflix: Filmy i seriale wychodzące w marcu 2023 r

Wszystkie trzy sezony uznanego izraelskiego dramatu Shtisel, sitcom Nickelodeon Big Time Rush i zdobywca Oscara Brokeback Mountain są wśród tytułów opuszczających Netflix w marcu 2023 roku.

Shtisel, który śledzi rodzinę Haredi mieszkającą w ultraortodoksyjnej dzielnicy w Jerozolimie, jak radzą sobie z miłością, stratą i codziennym życiem, był hitem w izraelskiej sieci Yes, przyciągając widzów i nagrody lokalnie. Wydawało się, że serial przyciągnie również publiczność w Stanach Zjednoczonych, gdy zaczął być streamowany na Netflixie. Wszystkie trzy sezony mają wyjść z Netflixa 24 marca.

Następnego dnia fani sitcomu Nickelodeon Big Time Rush, który zapoczątkował działalność zespołu o tej samej nazwie, będą musieli pożegnać się z oglądaniem fikcyjnych wybryków członków zespołu w latach 2009-2013 na Netflixie, podobnie jak grupa niedawno ponownie się połączyła.

Pod koniec miesiąca Netflix udostępni komedię z udziałem Jessego Eisenberga, Danny’ego McBride’a i Aziza Ansariego 30 Minutes or Less, a także film Anga Lee Brokeback Mountain o zakazanym romansie między owczarzami granymi przez Heatha Ledgera i Jake’a Gyllenhaala. W filmie, który zdobył trzy Oscary, ale słynnie przegapił nagrodę za najlepszy film, występują również Michelle Williams i Anne Hathaway.

Pomimo odejścia całej zawartości, Netflix ogłosił szereg nowych filmów i programów telewizyjnych, które zostaną dodane w ciągu miesiąca.

Czytaj dalej, aby poznać listę filmów i programów telewizyjnych, które opuszczą Netflix w marcu.

5 marca
Hap i Leonard: Sezony 1-3

16 marca
The Butler Lee Danielsa
Outback Truckers: Sezony 1-3

March 18
Instant Hotel: Sezon 2

March 24
Shtisel: Sezony 1-3

25 marca
Big Time Rush: Seasons 1-4

31 marca
Brokeback Mountain
30 Minutes or Less

Czytaj również:  Lisa Marie Presley Reaguje na "spektakularny" biopic 'Elvis': "Łamie mi serce, że mój syn nie jest tutaj, aby to zobaczyć"

Latest Posts

Nie przegap