czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Netflix’s '3 Body Problem’ casts Four More Actors, Including 'Game of Thrones’ Alum (Exclusive)

Netflix dodał do obsady swojego nadchodzącego epickiego sci-fi 3 Body Problem.

Serial dramatyczny zaadaptowany z nagrodzonej Hugo trylogii Liu Cixina dodał czterech kolejnych aktorów do swojego rozległego zespołu, The Hollywood Reporter dowiedział się.

Jonathan Pryce (The Crown), Rosalind Chao (Better Things), Ben Schnetzer (Y: The Last Man) i Eve Ridley (Peppa Pig) dołączyli do przedstawienia.

Nagrodzony Tony Award Pryce wystąpił w Brazil, Glengarry Glen Ross, Evita i serii Piraci z Karaibów. Został pasowany na rycerza przez królową Elżbietę II za zasługi dla dramatu w 2021 roku. Chao jest kolejnym przyjaznym fanom nazwiskiem, z dorobkiem takim jak Disney’s live-action Mulan, Star Trek: The Next Generation i The Joy Luck Club. Podczas gdy Schnetzer kończy swoją główną rolę w innym apokaliptycznym dramacie sci-fi, Y: The Last Man FX, 10-letnia Ridley jest nowicjuszką w branży.

3 Body Problem to ambitna opowieść o tym, co się stanie, gdy ludzkość odkryje, że nie jest sama we wszechświecie.

Pryce to trzeci absolwent serialu HBO Gra o tron , który został obsadzony w serialu (pozostali, wcześniej ogłoszeni, to John Bradley i Liam Cunningham). Spotkanie nie jest przypadkowe, ponieważ 3 Body Problem jest dziełem showrunnerów Gry o Tron Davida Benioffa i Dana Weissa, którzy współtworzyli serial wraz z weteranem True Blood Alexandrem Woo. W Tronie, Pryce grał religijnego przywódcę Wysokiego Wróbla.

Wcześniej produkcja ogłosiła, że w obsadzie są również Jovan Adepo (Watchmen), Eiza González (Baby Driver), Jess Hong (Inked), Marlo Kelly (Dare Me), Alex Sharp (The Curious Incident of the Dog in the Night-Time), Sea Shimooka (Pink Skies Ahead), Zine Tseng (debiut w serialu), Saamer Usmani (Succession) i Benedict Wong (Dr. Strange w Multiwersum Szaleństwa).

Czytaj również:  MrBeast Scores Hans Zimmer to Soundtrack Latest YouTube Video

Pozostali producenci wykonawczy to: Bernadette Caulfield (Tron); Rian Johnson (Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi), Ram Bergman i Nena Rodrigue dla T-Street; Lin Qi, nieżyjący już były prezes Yoozoo Group i Zhao Jilong, dyrektor generalny posiadacza praw, The Three-Body Universe; Plan B Entertainment – firma Brada Pitta, Dede Gardner i Jeremy’ego Kleinera (Moonlight); oraz Rosamund Pike i Robie Uniacke dla Primitive Streak.

Nominowany do Nagrody Akademii reżyser Derek Tsang (Better Days) wyreżyseruje wiele odcinków i będzie współproducentem wykonawczym. Chao jest reprezentowany przez Buchwalda i Erica Brooksa z Goodman Genow; Schnetzer jest reprezentowany przez Gersh, Curtis Brown, Narrative i adwokatów Davida Webera i Lona Sorensona.

Latest Posts

Nie przegap