31 maja 2022 | 4:08

Nick Jonas otworzył się na temat swojego nowego spojrzenia na ojcostwo po powitaniu córki Malti z żoną Priyanką Choprą jeszcze w styczniu.

Podróż pary do rodzicielstwa nie była łatwym wyczynem po tym, jak ich córeczka spędziła ponad 100 dni na NICU po przybyciu przez surogatkę.

Przemawiając do Variety w środę, „Sucker For You” hitmaker krótko poruszył temat niedawno omówionej masowej strzelaniny w Robb Elementary School w Uvalde, Texas, mówiąc, że rzeczy są „bardziej intensywne” teraz, że jest ojcem.

„Ciężar wszystkiego jest o wiele bardziej intensywny”, powiedział outletowi. „Myślę, że teraz chodzi o to, aby starać się być jak najbardziej obecnym i jak najbardziej rozważnym dla swojej rodziny, ale także dla podróży innych ludzi”.

„Jestem tak wdzięczny za [Malti Marie] i wspaniałą perspektywę bycia rodzicem,” dodał.

Po tym, jak wiadomości o przerażającej masakrze wyszły na jaw, Jonas wziął na Twittera, gdzie podzielił się linkiem do grupy o nazwie Moms Demand Action, która pracuje nad zakończeniem przemocy z użyciem broni.

„Dzieci nie powinny się martwić o przemoc z użyciem broni. Szczególnie nie powinny się martwić o przemoc z użyciem broni w szkole. Absolutnie łamiące serce”, zatweetował w zeszłym tygodniu.

Dzieci nie powinny się martwić o przemoc z użyciem broni. Szczególnie nie powinny się martwić o przemoc z użyciem broni w szkole. Absolutnie łamiące serce.

– Nick Jonas (@nickjonas) May 25, 2022

„Jako ojciec, jako wujek, nie mogę nie myśleć o dzieciach i wszystkich życiach, które zostały stracone”, powiedział Variety. „Mam nadzieję, że nastąpią zmiany i zobaczymy koniec tego procederu”.

Jonas pozostał w ścisłej tajemnicy na temat swojego i Chopry noworodka. Para nawet trzymała swoje wiadomości o surogatce w tajemnicy, aż do czasu, gdy urodziła się Malti.

Czytaj również:  Kroy Biermann podarował dzieciom "czas" na Boże Narodzenie: Kupowanie "rzeczy" było "całą Kim" Zolciak

„Jesteśmy przeszczęśliwi, aby potwierdzić, że powitaliśmy dziecko przez surogatkę”, napisał duet we wspólnym oświadczeniu na Instagramie w tym czasie. „Z szacunkiem prosimy o prywatność w tym szczególnym czasie, gdy skupiamy się na naszej rodzinie”.

Podczas świętowania Dnia Matki na początku tego miesiąca, para powiedziała swoim zwolennikom, że Malti jest w domu z NICU.

„Podróż każdej rodziny jest wyjątkowa i wymaga pewnego poziomu wiary, a podczas gdy nasza była trudna kilka miesięcy, to co staje się bardzo jasne, z perspektywy czasu, jest jak cenne i doskonałe każda chwila jest”, „Jonas” alum i jego żona napisał przez Instagram.

„Nasz kolejny rozdział zaczyna się teraz, a nasze dziecko jest naprawdę złym człowiekiem”, podsumowali. „Niech to będzie MM! Mamusia i tatuś cię kochają.”