niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Nowa biografia Taylor Swift dla dzieci trafia na listę bestsellerów (i jest w sprzedaży za 5 USD)

W przypadku zakupu niezależnie zrecenzowanego produktu lub usługi za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Fani Taylor Swift muszą poczekać jeszcze kilka tygodni, aż ukaże się jej nowy album, ale Swifties mogą w międzyczasie kupić nową książkę inspirowaną Taylor, która jest na szczycie list przebojów online.

Who Is Taylor Swift? została wydana 2 kwietnia i szybko znalazła się na szczycie listy najlepiej sprzedających się biografii dla dzieci w serwisie Amazon. Książka opowiada o drodze Swift do sławy, od jej początków w małym miasteczku w Pensylwanii, przez przeprowadzkę do Nashville, aż po podróże koncertowe po całym świecie. Po drodze śledzi również jej słynne albumy, teksty piosenek, plotki o romansach i doniesienia o waśniach (choć nie ma już mowy o „złej krwi”).

Choć jest przeznaczona dla dzieci w wieku 8-12 lat, nowa książka jest odpowiednia dla fanów w każdym wieku i stanowi świetny pomysł na prezent.

Amazon

W sugerowanej cenie producenta wynoszącej 6,99 USD, Amazon ma nową biografię Taylor Swift w sprzedaży za jedyne 5 USD w chwili pisania tego tekstu. 112-stronicowa książka jest dostępna w miękkiej i twardej oprawie, na Kindle’a oraz jako audiobook na Audible (którego można posłuchać za darmo, korzystając z bezpłatnego okresu próbnego Audible tutaj).

Chociaż nie jest to oficjalne wydanie z obozu Swift, książka pochodzi od wydawnictwa Penguin Workshop, którego bestsellerowa seria Who Was? opowiada historie „ważnych naukowców, artystów, pisarzy, sportowców, twórców zmian i muzyków” w „zachęcających i strawnych pakietach” dla czytelników w średnim wieku.

Jak szczegółowo opisuje wydawca, „Od czasu wydania swojego debiutanckiego albumu w 2006 roku, Taylor Swift zdominowała listy przebojów, zmieniła swoje brzmienie, zdobyła wiele nagród, otrząsnęła się z publicznej krytyki i przemówiła w obronie siebie i innych. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Swift przez całe życie, czy po prostu uwielbiasz uczyć się o muzykach, ta czarująca książka nauczy Cię wszystkiego o doświadczeniach, które pomogły Taylor Swift stać się odnoszącą sukcesy supergwiazdą, na którą patrzy wiele dzieci i dorosłych.”

Czytaj również:  moja siostra Liv", mocny film o epidemii samobójstw wśród nastolatek, prezentuje zwiastun i Q&A (ekskluzywnie)

Who Is Taylor Swift? została napisana przez Kirsten Anderson, której inne tytuły to Who Is Zendaya? i Who Is Kamala Harris? Książka dla młodych dorosłych zawiera również ilustracje Gregory’ego Copelanda, wielokrotnie nagradzanego artysty, którego prace zostały docenione między innymi przez Society of Illustrators New York, Communication Arts Illustration Annual i 200 Best Illustrators Worldwide.

Odbierz kopię Who Is Taylor Swift? w sprzedaży za jedyne 5 USD na Amazon.com. Nowa biografia Swift jest również dostępna w tej samej cenie na Walmart.com.

Książka pojawia się po piętach nieoficjalnego dziennika fanów Taylor Swift, który został wydany w zeszłym roku, w środku rekordowej trasy koncertowej piosenkarki Eras Tour.

Latest Posts

Nie przegap