czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Patrick Carroll, osobowość na rynku nieruchomości, wydaje duże pieniądze u Toma Forda, aby zdobyć zaproszenie na pokaz mody w Mediolanie – tylko po to, by spróbować zwrócić wystawne przedmioty

Coś w rodzaju wzorca wydaje się rozwijać z krzykliwym facetem od nieruchomości Patrickiem Carrollem.

Dwukrotnie już ten zuchwały biznesmen sypnął poważną gotówką i wyglądał jak wielki strzał przed tłumem – tylko po to, by później wycofać się, gdy nikt nie patrzył.

Mniej więcej o tej porze w zeszłym roku donosiliśmy, że Carroll wylicytował oszałamiającą kwotę 1,5 miliona dolarów na aukcji charytatywnej na rzecz Unicefu podczas hucznej gali z udziałem Leonardo DiCaprio, Jareda Leto i byłego szefa Vogue UK Edwarda Enninfula – ale potem zdecydował się nie płacić, w dziwaczny sposób nazywając organizatorów wydarzenia „oszukańczą organizacją”

Teraz Page Six dowiedziało się, że diler z Florydy wydał ostatnio fortunę u Toma Forda w nadziei, że zostanie zaproszony jako ceniony klient na pokaz mody luksusowej marki w Mediolanie.

Źródła podają, że Patrick Carroll wydał fortunę w sklepie Toma Forda, zdobył bilety na pokaz mody marki w Mediolanie, a następnie próbował zwrócić najdroższy z zakupionych towarów. Instagram/mpatrickcarroll

Ale po tym, jak on i jego dziewczyna zostali potraktowani w pierwszym rzędzie, próbował zwrócić kilka ultra-luksusowych ubrań, które sprawiły, że został zaproszony w pierwszej kolejności.

Źródła donoszą Page Six, że Carroll – który również wdał się w bójkę na innym gwiazdorskim wydarzeniu i został oskarżony o oplucie menadżera restauracji – dał jasno do zrozumienia słynnemu amerykańskiemu domowi mody, że chciałby bilety na pokaz mody w Mediolanie.

Ale słyszeliśmy, że powiedzieli mu, że to zaszczyt, który otrzymują tylko najwięksi nabywcy w ich butikach.

Tak więc nasz zaradny bohater skorzystał z podpowiedzi i wydał fortunę na kilka sukni dla swojej dziewczyny, spinki do mankietów za 19 000 dolarów, sandały za 2 500 dolarów, skórzaną kurtkę za 10 000 dolarów i dziesiątki innych przyprawiających o zawrót głowy gadżetów.

A potem, jak mawiają mediolańczycy, bingo! Tom Ford zapłacił za przelot pierwszą klasą do Mediolanu dla pary, korzystanie z samochodu z szoferem i miejsca w pierwszym rzędzie obok rodziny Lauder, której Estee Lauder niedawno kupiła Toma Forda.

Czytaj również:  Taylor Swift ujawnia kontuzję za kulisami po tym, jak fani zauważyli ranę dłoni: "Wszystko w porządku

Ale wściekłe źródła donoszą Page Six, że po założeniu ubrań na imprezę, Carroll próbował zwrócić wiele z najdroższych przedmiotów, w tym spinki do mankietów i suknie.

Wąchał głęboko niezadowolone źródło: „Chce dać ludziom do zrozumienia, że jest bardzo bogaty, ale potem nosi ubrania i je zwraca?”

Źródła donoszą Page Six, że Carroll dał jasno do zrozumienia słynnemu amerykańskiemu domowi mody, że chciałby dostać bilety na pokaz mody w Mediolanie. Instagram/mpatrickcarroll

Zapytany o to, czy Carroll kupił towary, aby stać się wystarczająco dużym wydawcą, aby zakwalifikować się do otrzymania biletów, przedstawiciel Carrolla powiedział nam, że to twierdzenie brzmi „dziwnie”

„Jest bardzo dużym klientem [Toma Forda]. I jestem pewien, że nigdy nie czuł się zmuszony do zakupu odzieży, ponieważ podarowali mu bilety.”

„Zawsze wydawał dużo pieniędzy na ubrania Toma Forda. To jeden z jego ulubionych projektantów.”

Dodali: „W rzeczywistości wydał setki tysięcy dolarów z Tomem Fordem na długo przed tym, jak dali mu ostatnie bilety na ich pokaz”.

„Stać go na loty, bilety i hotel. Zaoferowali mu bilety i loty, a on jako entuzjasta Toma Forda zgodził się.”

Zapytany o to, czy Carroll kupił towary, aby stać się wystarczająco dużym wydawcą, aby zakwalifikować się do biletów, przedstawiciel Carrolla powiedział nam, że twierdzenie to brzmi „dziwnie” Instagram/mpatrickcarroll

„Jego wydatki na Toma Forda w ciągu ostatnich 6 lat. To prawie milion dolarów, co wydaje mi się dość dużym klientem. (Ma na to dowód).

„To nie ma sensu, że sprawiają mu kłopoty za zwrot ubrań jego dziewczyny, które nie były jej ulubionymi. Ludzie cały czas zwracają rzeczy”, dodali.

Powiedziano nam, że firma nie przyjęła zwrotów, ponieważ było całkiem jasne, że były noszone.

(Na przykład na zdjęciach z ich własnego pokazu mody).

Źródła podają jednak Page Six, że po założeniu ubrań na imprezę, Carroll próbował zwrócić wiele z najdroższych przedmiotów, w tym spinki do mankietów i suknie. Instagram/mpatrickcarroll

Odpowiadając na naszą prośbę o komentarz, Carroll powiedział: „Fk you, Page Six!”

Twierdzenia te nazwał „nieprawdziwymi”

„To największa bzdura. Mam nadzieję, że Tom Ford tego nie powiedział, bo to nie jest dobre”, powiedział, „Niczego nie zwróciłem. Myślę, że moja dziewczyna zwróciła kilka sukienek, ponieważ nie potrzebowała 18 sukni wieczorowych, które próbowali jej sprzedać.”

Czytaj również:  Kylie Minogue występuje dla wielbicieli w Café Carlyle

„Nie zwróciłem niczego, co dostałem, z wyjątkiem spinek do mankietów za 25 000 dolarów”, dodał, „Jeśli jesteś sprzedawcą i sprzedajesz komuś spinki do mankietów za 25 000 dolarów, powinieneś o tym wspomnieć… To jak zegarek lub samochód”

„Właśnie pojawili się w moim domu”, twierdził, „Mają moją kartę kredytową w aktach.”

Podzielił się również e-mailem od swojego księgowego, który twierdził, że wydał około 800 000 dolarów na markę od 2017 roku.

W zeszłorocznej klęsce Unicef, Carroll złożył zwycięskie oferty na zabytkowy samochód i doświadczenie „Top Gun”, które obejmowało przejażdżkę myśliwcem oraz wymyślne jedzenie, wino i zakwaterowanie w Burgundii we Francji.

Po wycofaniu darowizny Carroll powiedział Page Six: „Wysłałem pełną kwotę darowizny za pośrednictwem mojego banku i byłem dość zaskoczony, gdy oznaczył odbiorcę jako nieuczciwą organizację. To dlatego, że jak się później dowiedziałem, darowizna nie została technicznie przekazana Unicefowi, ale raczej „komitetowi członkowskiemu” [gali] i organizatorom wydarzenia, którzy wydali hojnie na samą korzyść. Powiedziano mi również, że darowiznę można odliczyć od podatku, co szokująco okazało się nieprawdą”

Dodał: „W tym momencie podjąłem decyzję, że moje filantropijne dolary lepiej będzie wydać gdzie indziej.”

W międzyczasie informowaliśmy w 2022 roku, że Carroll otrzymał but w kształcie włoskiego buta z imprezy w Amalfi na kilka dni przed aukcją po lekkim upiciu się i różnicy zdań z ochroną.

Jego prawnik powiedział nam wówczas: „To, co miało być zabawną nocą dla wszystkich na Capri, stało się niepotrzebnym dramatem. Wszyscy doszli do porozumienia i wszystko jest już w porządku.”

Również w zeszłym roku, biblia nieruchomości The Real Deal doniosła, że Carroll splunął w twarz kierownikowi restauracji w Wynwood w Miami, po tym jak kierownik interweniował, gdy Carroll próbował poderwać kobietę, która była na randce.

Czytaj również:  Khloé Kardashian pisze o tym, że zawsze wspierała True przed narodzinami syna

Przedstawiciel Carrolla w tamtym czasie powiedział, że Carroll tak naprawdę nie opluł menadżera, a jedynie udał, że go opluł, ponieważ menadżer użył „bojowych słów”

Podobno otrzymał również zakaz wstępu do restauracji Major Food Group w Miami, konglomeratu, który jest właścicielem między innymi Carbone.

Tom Ford nie skontaktował się z nami.

Latest Posts

Nie przegap