poniedziałek, 4 marca, 2024

Ostatnie posty

Pauly Shore pozwany za rzekomą napaść i pobicie w The Comedy Store

Pauly Shore został pozwany za napaść i pobicie po tym, jak mężczyzna został rzekomo zaatakowany przez pracowników ochrony w jego klubie The Comedy Store w listopadzie 2022 roku.

Według dokumentów sądowych uzyskanych przez Page Six w czwartek, Sean Kehoe i jego córka, Kirra Lyn Potts, uczestniczyli w pokazie w klubie komediowym, kiedy członek ochrony rzekomo „brutalnie go złapał i zaatakował”.

Kehoe twierdzi dalej w zgłoszeniu, że ochroniarz ciągnął go, powodując „poważne obrażenia”

Jeśli chodzi o Potts, twierdzi ona, że została zmuszona do bycia świadkiem rzekomych ataków na jej ojca, co spowodowało „cierpienie psychiczne i emocjonalne”

Duet ojciec-córka twierdzi, że Shore „wiedział”, że jego zespół ochrony „planował zaatakować Kehoe” i „zgodził się i zachęcał” ich do tego.

Twierdzą również, że gwiazda „Son in Law” dopuściła się „zaniedbania przy wyborze” swoich pracowników i wskazują, że ma on „obowiązek” „chronić klientów” w swoim zakładzie.

Komik z lat 90. został pozwany w związku z domniemaną napaścią w The Comedy Store w 2022 roku. Presley Ann Photo/Shutterstock
Mężczyzna twierdzi, że ochroniarz w klubie komediowym „brutalnie go chwycił i zaatakował” GC Images

Kehoe i Potts pozwali teraz Shore za „baterię”, „napaść”, „celowe wywołanie niepokoju emocjonalnego”, „zaniedbanie”, „odpowiedzialność lokalową” i „zaniedbanie w zatrudnianiu niezdolnych pracowników”

Domagają się oni odszkodowania w formie zadośćuczynienia za przeszłe i przyszłe rachunki medyczne, utratę zarobków oraz rzekome szkody fizyczne i psychiczne.

The Blast jako pierwszy poinformował o tej sprawie.

Przedstawiciele duetu ojciec-córka, a także Shore, nie odpowiedzieli od razu na prośbę Page Six o komentarz.

Mecenas twierdzi, że Shore „zachęcał” do napaści. Getty Images for Vulture
Domagają się odszkodowania. AFP via Getty Images

Matka gwiazdy „Jury Duty”, Mitzi Shore, była współzałożycielką The Comedy Store, gdzie gwiazdy takie jak Jay Leno, Jerry Seinfeld i David Letterman miały swoje wielkie premiery. Pauly przejął stery po jej śmierci w 2018 roku.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Ostatnio 55-letni Pauly znalazł się w centrum dramatu związanego z jego nową biografią Richarda Simmonsa.

Czytaj również:  Madonna liże, głaszcze gitarę w mylącym teledysku: 'What the f-k?'

Po tym, jak ogłoszono, że gwiazda „Encino Man” wcieli się w Simmonsa na dużym ekranie, gwiazdor „Sweatin’ to the Oldies” wydał rzadkie oświadczenie, aby poinformować fanów, że nie zatwierdził projektu.

Shore był również w wiadomościach na początku tego miesiąca za rolę Richarda Simmonsa w filmie biograficznym. YouTube/The Lewis Brothers

“Hi Everybody! Być może słyszeliście, że będą kręcić o mnie film z Paulym Shore” – napisał na Facebooku. „Nigdy nie wyraziłem zgody na ten film. Więc nie wierzcie we wszystko, co czytacie.”

„Nie mam już menedżera ani publicysty. Po prostu staram się żyć cicho i spokojnie” – kontynuował. „Dziękuję za całą miłość i wsparcie.”

Pauly zagrał także rolę Simmonsa w filmie krótkometrażowym „The Court Jester”, który miał swoją premierę w zeszłym tygodniu.

Latest Posts

Nie przegap