poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Pawie Marthy Stewart „pożarte” przez kojoty w domu w Connecticut

Martha Stewart opłakuje stratę sześciu pawi dziko zabitych przez grupę kojotów, która kręciła się wokół jej związku w Connecticut, osobowość telewizyjna i bizneswoman powiedziała w sobotę w smutnym poście w mediach społecznościowych.

„RIP piękny BlueBoy,” Stewart napisał na Instagramie. „Kojoty przyszły w biały dzień i pożarły go i pięć innych, w tym wspaniałego White Boy”.

Departament Energii i Ochrony Środowiska w Connecticut ostrzega, że kojoty są powszechne w całym stanie i radzi właścicielom domów, aby byli ostrożni w atakach, wymieniając kilka „Wskazówek dotyczących zapobiegania konfliktom z kojotami” na swojej stronie internetowej, które obejmują nigdy nie pozwalając zwierzętom domowym biegać swobodnie, zwłaszcza w nocy.

One of Martha Stewart's peacocks from her home.
Stewart jest od dawna znana z posiadania wielu pawi i innych zwierząt na swojej posesji.
Instagram/@marthastewart48

„Jakieś rozwiązania na pozbycie się sześciu dużych i agresywnych kojotów, które mają drogie upodobania, jeśli chodzi o drób?” Zamieścił Stewart. „Nie pozwalamy już na wypuszczanie ptactwa domowego z ich podwórka. Ogradzamy górną część ich dużego podwórka ogrodzeniem z drutu itp.”

Czytaj również:  Drake dołącza do Backstreet Boys jako "szósty członek" podczas zaskakującego występu w Toronto

Latest Posts

Nie przegap