sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Penske Media Corporation uruchamia The Hollywood Reporter Roma z Brainstore Media

The Hollywood Reporter zadebiutuje w pierwszej kolejności w Europie.

Startując we Włoszech w kwietniu, The Hollywood Reporter Roma będzie platformą multimedialną, która obejmuje stronę internetową, magazyn drukowany i sieć społeczności, które będą promować i podkreślać lokalne, krajowe i europejskie wydarzenia, wszystkie skierowane na rynek globalny.

THR macierzysta Penske Media Corporation nawiązała współpracę z Brainstore Media, włoskim wydawcą i częścią Artmediamix, kierowanym przez Gian Marco Sandri, w sprawie THR Roma. Brainstore specjalizuje się w komunikacji cyfrowej i globalnej, a także w wydarzeniach transmitowanych na żywo.

„Potrzebowaliśmy stworzyć międzynarodowe partnerstwo z autorytatywną marką, aby pokryć przestrzeń rynkową w wydawnictwach rozrywkowych, która istnieje i podąża za wykładniczym trendem, takim jak rozwój platform streamingowych” – powiedział Sandri. „Rzym jest miastem kina, zapisał się w historii rozrywki, od Koloseum do Cinecittà. Konwergencja włoskich sukcesów w sztuce, sporcie, muzyce i kinie przywróciła Włochom ich centralną pozycję, którą odzwierciedla i podsyca most między Rzymem a Hollywood, nie tylko dla przemysłu rozrywkowego, ale także poza nim.”

Concita De Gregorio poprowadzi The Hollywood Reporter Roma.

The Hollywood Reporter Roma ma na celu promowanie włoskiej jakości i kreatywności na całym świecie, bez ograniczeń, przechwytując zmiany kulturowe i społeczne” – powiedziała De Gregorio. „Medium audiowizualne stało się centralnym elementem procesu wiedzy i edukacji dla nowych pokoleń, i nadal będzie, więc to wielka radość pracować z redakcją złożoną z młodych i bardzo młodych ludzi, którym można dać przestrzeń i głos.”

Dyrektor redakcyjny THR Nekesa Moody nadzoruje operacje redakcyjne tej marki mediów rozrywkowych w Stanach Zjednoczonych.

„Z Włoch wychodzą niesamowicie ciekawe i innowacyjne projekty” – powiedziała. „Jesteśmy podekscytowani, że De Gregorio rozwinie tożsamość autentyczną dla tej kultury, jednocześnie pokazując światowej klasy reportaż, fotografię i wideo, które nasi amerykańscy czytelnicy pokochali i którym ufają.”

Victoria Gold i Elisabeth Rabishaw, wicedyrektorki i współwydawczynie THR, zauważyły, że ta wiadomość jest następstwem styczniowego uruchomienia THR Japan.

The Hollywood Reporter jest zaangażowany w rozszerzanie zasięgu naszych premierowych treści rozrywkowych na całym świecie”, powiedzieli we wspólnym oświadczeniu. „Ogłosiliśmy cyfrową ekspansję w Japonii w styczniu i jesteśmy podekscytowani, że rozszerzamy nasz ślad w Europie, we Włoszech, tej wiosny”

Czytaj również:  Katy Perry reaguje na wirusowe wideo, na którym gwiazda próbuje znaleźć swoje miejsce na koronacji króla Karola III

Latest Posts

Nie przegap