sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Prawnik Darnella „SuperChefa” Fergusona nazywa zarzuty włamania i uduszenia „mylącymi” i „fałszywymi”

Prawnik Darnella „Superchefa” Fergusona nazwał jego zarzuty o włamanie i uduszenie „mylącymi” i „fałszywymi” po tym, jak rzekomo groził zabiciem swojej żony, Tatahdy Ferguson.

„Darnell i jego żona są w separacji i pracują razem, aby znaleźć nową równowagę dla swojej rodziny”, powiedział w czwartek Page Six jego prawnik, Krsna Tibbs.

„2 stycznia doszło między nimi do nieporozumienia, które zostało następnie zgłoszone władzom w mylący i fałszywy sposób.”

Jego prawnik powiedział, że gwiazda Food Network – która dzieli ośmioro dzieci ze swoją zrozpaczoną żoną – ma nadzieję, że „te kwestie zostaną wkrótce rozwiązane w sposób, który będzie jak najmniej uciążliwy dla ich mieszanej rodziny z ośmiorgiem dzieci.”

„Prosimy w tej chwili o prywatność dla Darnella i całej rodziny, aby mogli się wyleczyć i kontynuować pracę nad wspólnym rodzicielstwem, gdy posuwają się naprzód po rozwodzie.”

Page Six skontaktowało się z Tatahdą w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymało odpowiedzi w momencie publikacji.

Prawnik Darnella „Superchefa” Fergusona nazwał jego zarzuty o włamanie i uduszenie „fałszywymi” Discovery
Jego prawnik, Krsna Tibbs, powiedział Page Six w czwartek, że niedawne aresztowanie gwiazdy Food Network nastąpiło po kłótni z jego żoną, Tatahdą Ferguson. Darnell Ferguson/Instagram

Najnowsze doniesienia pojawiły się dzień po tym, jak niezidentyfikowana kobieta twierdziła, że 36-letni Darnell włamał się do jej domu w Louisville, Ky., gdzie uderzał w ściany, zanim udusił ją do nieprzytomności.

Zgodnie z kopią nakazu aresztowania uzyskaną przez TMZ, kobieta twierdziła, że po odzyskaniu przytomności Darnell zdarł z niej spodnie i zażądał obejrzenia jej genitaliów.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Darnell i jego żona są w separacji i pracują razem, aby znaleźć nową równowagę dla swojej rodziny” – powiedział nam Tibbs. Darnell Ferguson/Instagram

Kobieta twierdziła na policji, że obawiała się, że napastnik zaatakuje ją seksualnie, ale zamiast tego opuścił dom z jej kartami debetowymi i kredytowymi, a także dowodem tożsamości.

Policja zauważyła, że kobieta miała widoczne rany.

Page Six potwierdziła, że Darnell został oskarżony o włamanie, groźby terrorystyczne i uduszenie po rzekomej sprzeczce.

Został również oskarżony o napaść, groźby, kradzież – otrzymanie skradzionej karty kredytowej lub debetowej i przestępstwo.

Czytaj również:  Narzeczona Aarona Cartera, Melanie Martin, odzyskuje opiekę nad synem Prince'em
„2 stycznia doszło między nimi do nieporozumienia, które zostało następnie zgłoszone władzom w mylący i fałszywy sposób” – twierdził prawnik. Darnell Ferguson/Instagram
Darnell został aresztowany we wtorek, a następnie zwolniony za kaucją w wysokości 10 000 dolarów po przyznaniu się do „niewinności” Louisville Metro Police Department

Dokumenty uzyskane przez Page Six ujawniły ponadto, że wniosek o nadzwyczajną ochronę przeciwko niemu został złożony i rozpatrzony pozytywnie 2 stycznia

W międzyczasie Darnell został zwolniony za kaucją w wysokości 10 000 dolarów po tym, jak nie przyznał się do winy.

Pojawi się w sądzie 17 stycznia na wstępnym przesłuchaniu.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię National Domestic Violence Hotline pod numer 1.800.799.SAFE (7233) lub wyślij SMS o treści START na numer 88788.

Latest Posts

Nie przegap