9 marca 2023 r. |2:45

Raquel Leviss wyzywająco powróciła do mediów społecznościowych, aby zaktualizować fanów „Vanderpump Rules” na temat tego, gdzie stoi z gwiazdą Tomem Sandovalem po ich wielomiesięcznym romansie.

„Oprócz niewybaczalnych okoliczności towarzyszących naszemu związkowi, moje uczucia do Toma zawsze były szczere i zrodzone z kochającej przyjaźni”, napisała Leviss na Instagramie w środę wieczorem.

„Wiedząc, jak wiele osób skrzywdziliśmy, muszę zrozumieć swoje wybory i nauczyć się dokonywać lepszych.”

Leviss powiedziała, że teraz musi przenieść uwagę na swoje zdrowie psychiczne, a także „pracować nad rozwojem siebie i poświęcić czas, aby być w porządku z byciem samemu.”

„Zależy mi na Tomie i nie chcę niczego etykietować ani przewidywać, co czeka mnie w przyszłości. W tej chwili muszę się leczyć” – zakończyła swoje oświadczenie.

Raquel Leviss wydała aktualizację na temat tego, jak wygląda jej sytuacja z gwiazdą Tomem Sandovalem po ich romansie.
Instagram/@raquelleviss

Bravolebrity oficjalnie przerwała milczenie wcześniej w środę, dzieląc się długim oświadczeniem ze swoimi 515,000 zwolennikami na Instagramie.

„Chcę przeprosić za moje działania i moje wybory, przede wszystkim Arianę [Madix] i moich przyjaciół oraz fanów tak bardzo zainwestowanych w nasze relacje”, napisała.

„Nie ma żadnego usprawiedliwienia. Nie jestem ofiarą i muszę posiadać swoje działania, i głęboko żałuję, że zraniłam Arianę.”

Leviss przeprosił Madix w oświadczeniu na Instagramie.
Instagram/ Ariana Madix

28-latka obwiniła romans o swoje „uzależnienie” od miłości i przyrzekła, że od tej pory będzie postępować lepiej.

„Zastanawiam się nad swoimi wyborami, rozmawiam z doradcą i uczę się rzeczy o sobie, takich jak moje wzorce współuzależnienia i uzależnienia od bycia i odczuwania miłości”, napisała.

Leviss powiedziała, że chociaż „troszczy się o Toma”, potrzebuje „czasu, by się wyleczyć.”
PageSix.com

„Szukałam emocjonalnego potwierdzenia poprzez intymne związki, które nie są zdrowe, bez względu na moje własne samopoczucie, czasami negatywnie wpływając na innych i często przedkładając intymny związek nad moje przyjaźnie.”

Leviss twierdziła, że została „fizycznie zaatakowana, straciła przyjaźnie, otrzymała groźby śmierci i nienawistne e-maile”, odkąd romans, nazwany „Scandoval”, trafił na pierwsze strony gazet w zeszłym tygodniu, odnosząc się do seksualnie wyuzdanego wideo, o którego udostępnienie oskarżyła niedawno swoich kolegów.

Czytaj również:  mistrzowie "Tańca z gwiazdami" Xochitl Gomez i Val Chmerkovskiy reagują na pierwsze zwycięstwo w piłce lustrzanej na cześć Lena Goodmana
Raquel Leviss, Tom Sandoval
Leviss powiedziała, że jej „szczere” uczucia do Sandovala były „zrodzone z kochającej przyjaźni.”
Instagram/@raquelleviss

„Rozpoczęłam doradztwo, aby zakończyć mój niezdrowy cykl zachowań, nauczyć się ustalać silniejsze emocjonalne granice i nauczyć się chronić moje zdrowie psychiczne”, podsumowała, dodając, że nie „oczekuje współczucia, zrozumienia lub przebaczenia.”


Aby uzyskać więcej aktualizacji Page Six reality TV

  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne towary

Jej oświadczenie pojawiło się zaledwie kilka godzin po tym, jak Tom Sandoval, 39, w końcu przeprosił Madix.

„Chcę przeprosić Arianę. Popełniłem błędy, byłem samolubny i podjąłem lekkomyślne decyzje, które zraniły kogoś, kogo kocham. Nikt nie zasługuje na to, by odczuwać ten ból tak traumatycznie i publicznie” – napisał za pośrednictwem Instagrama na początku środy.

„Mogę sobie tylko wyobrazić, jak wyniszczające było to dla Ariany i wszystkich wokół nas. (…) Moim największym żalem jest to, że zhańbiłem Arianę.”