18 maja 2022 | 21:02

Sutton Stracke odmówiła powiedzenia przepraszam Erice Jayne w środowym odcinku „The Real Housewives of Beverly Hills” podczas kolacji z okazji 70. urodzin Harry’ego Hamlina.

Po tym, jak Stracke, 50, przeprosiła żonę Hamlina, Lisę Rinnę, za komentarze dotyczące obecności pary na przyjęciu Eltona Johna z okazji Oscarów 2019, Jayne, 50, zapytała: „Gdzie są moje przeprosiny?”

„Nie dostaniesz ich”, zapewniła Stracke, na co autorka „Pretty Mess” odpowiedziała, „Dlaczego nie?”

Stracke odpowiedziała, „Bo cię nie lubię” – co skłoniło jej ekranową nemezis do powiedzenia, „Oh, dobrze! To jest wspólna sprawa.”

Stracke następnie próbował uścisnąć rękę Jayne w błazeństwie. „Tak, nigdy”, ripostował Jayne. „Go f-k yourself.”

Bez chwili zastanowienia, Stracke odparł: „Idź sobie w cholerę sam

A split of Sutton Stracke and Erika Jayne on
Waśń Sutton Stracke i Eriki Jayne wybuchła w najnowszym odcinku „The Real Housewives of Beverly Hills”
Bravo
Sutton Stracke on
Stracke powiedziała, że Jayne nigdy nie otrzyma przeprosin tylko dlatego, że „[doesn’t] lubi” autorkę „Pretty Mess”.
Bravo

Kyle Richards wkroczyła wtedy do mediacji. „Daj spokój, nie możemy tak rozmawiać”, powiedziała. „Nie mówcie tak do siebie.”

Jayne przystąpiła do maniakalnego śmiechu w twarz Stracke’a. Stracke wyśmiewał Jayne za jej dziwny wybuch. Ich kłótnia w końcu wygasła i obie powiedziały sobie „zamknij się”

„Oczywiście, Erika nie skończyła ze swoją kłótnią z Sutton,” zauważyła Garcelle Beauvais, przyjaciółka Stracke w jednym z wywiadów.

Beauvais, 55, i Stracke wielokrotnie naciskały na Jayne o jej trwających kłopotach prawnych w „RHOBH”, rozwścieczając piosenkarkę „XXPEN$IVE” w niektórych momentach. W pewnym momencie w sezonie 11, Jayne nawet zagroziła, że „przyjdzie po” Stracke za jej zapytania.

Erika Jayne on
W pewnym momencie odcinka Jayne zaczęła maniakalnie śmiać się w twarz Stracke.
Bravo

Założycielka Pretty Mess Hair złożyła pozew o rozwód z mężem Tomem Girardi w listopadzie 2020 roku po 21 latach małżeństwa. Miesiąc później para została pozwana przez Edelson PC za rzekome sprzeniewierzenie funduszy rozliczeniowych przeznaczonych dla ofiar lotu Lion Air Flight 610, które teraz przedawniony adwokat Girardi reprezentował.

Jayne, która zaprzeczyła stawianym jej zarzutom, została ostatecznie zwolniona z pozwu o oszustwo w styczniu. Jednak teraz stoi przed pozwem o rakietę o wartości 50 milionów dolarów i pozwem o „pomoc i podżeganie” o wartości 2,1 miliona dolarów.

Czytaj również:  Hoda Kotb udostępnia nowe, słodkie wideo z okazji Wielkanocy z córkami Hope i Haley

Jayne powiedziała niedawno Page Six, że jej przyjaźń ze Stracke wahała się podczas kręcenia najnowszej części „Beverly Hills”, ale zauważyła, że do czasu zakończenia produkcji nie nastąpił żaden znaczący postęp.

„Są chwile, kiedy było lepiej i chwile, kiedy było gorzej,” powiedziała. „I czuję, że prawdopodobnie nie jest to w najlepszych miejscach”

Garcelle Beauvais and Sutton Stracke
Beauvais i Stracke często naciskali na Jayne w sprawie jej ciągłych kłopotów prawnych w reality show Bravo.
Getty Images

Tymczasem Beauvais powiedziała Page Six w tym tygodniu, że jest zadowolona z tego, że Stracke zmierzy się z Jayne.

„Jestem szczęśliwa, że w końcu widzicie jak staje do walki,” powiedziała nam. „To wspaniałe.”

„The Real Housewives of Beverly Hills” emitowane jest w środy o 20:00 ET na Bravo.

Filed underbrawo, waśnie celebrytów, erika jayne, Garcelle Beauvais, kyle richards, prawdziwe gospodynie domowe, prawdziwe gospodynie z beverly hills, gwiazdy rzeczywistości, reality tv, sutton stracke, 5/18/22