14 kwietnia 2023 r. |18:21

Kelly Ripa i jej mąż, Mark Consuelos, podarowali Ryanowi Seacrestowi „idealny” prezent pożegnalny w jego ostatnim dniu – designerski sprzęt golfowy.

„Kelly słyszała i widziała fotograficzne dowody na to, że chcę wejść do golfa. Więc ona i Mark kupili mi najpiękniejszą, elegancką, designerską torbę golfową, którą teraz mam,” Seacrest, 48, powiedział People w piątek po swoim ostatnim występie jako współgospodarz w „Live With Kelly and Ryan.”

Przemyślany prezent – który Seacrest czule porównał do „dużej torebki” – pochodził zarówno od Ripy, jak i Consuelos, z których ta druga ma zastąpić gospodarza „American Idol” w talk show.

Wyjaśniając dlaczego prezent pary był właśnie tak „idealny”, Seacrest dodał: „Zaczynam teraz uprawiać sport. Jestem w tenisie, jestem w golfie – co oznacza, że dostałem trochę sprzętu.”

„Nie mogę się doczekać, aby wyjść i użyć go,” powiedział. „To było takie hojne z ich strony.”

Kelly Ripa and Ryan Seacrest hugging
Kelly Ripa dała Ryanowi Seacrestowi designerską torbę golfową i piłki jako jego prezent na rozstanie z „Live with Kelly and Ryan.”
Instagram/Ryan Seacrest

Ripa, 52, i Consuelos, również 52, włączyli inny aspekt pożegnalnego prezentu Seacresta, który pozostał na marce z surowym humorem pary małżeńskiej.

Gospodarz „On Air With Ryan Seacrest” podzielił się, że prezent zawierał „robione na zamówienie piłeczki golfowe” z jego twarzą przedstawioną obok napisu „Piłki Ryana”.

„Ponieważ zasadniczo, wewnątrz mnie, jest 12-letni chłopiec. Uważam, że to bardzo zabawne”, powiedziała Ripa podczas wywiadu.


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Absolwentka „All My Children” wygłosiła łzawą mowę pożegnalną na finałowym pokazie, zachwycając się swoją przyjaźnią i latami pracy z multihiphenate.

„To było, bez wątpienia, najszybsze sześć lat mojego życia, i chociaż ty i ja byliśmy przyjaciółmi od dziesięcioleci i dziesięcioleci, czuję, że zyskałam dzięki temu procesowi młodszego brata, najstarszego syna”, powiedziała Ripa.

Czytaj również:  Ben Affleck ponownie zrzuca obrączkę, przybywając na plan filmowy w obliczu plotek o rozstaniu z Jennifer Lopez
Kelly Ripa, Ryan Seacrest, Mark Consuelos and the show crew smile on set
Prezent pojawił się po tym, jak Ripa przyłapała gospodarza „American Idol” na tym, że „chce zająć się golfem”.
Instagram/Ryan Seacrest

Seacrest również zachwycał się swoim współprowadzącym, mówiąc People, „Ona jest dla mnie rodziną. Nie ma nikogo lepszego w tym biznesie i dziwnie będzie nie widzieć jej na co dzień.”

Nawet rzadko widywana dziewczyna Seacresta, Aubrey Paige, 25, była obecna wraz z rodzicami i jedynym rodzeństwem na ostatnim odcinku.

Osobowość telewizyjna przeprowadza się teraz z powrotem do Los Angeles z Nowego Jorku po podzieleniu swojego czasu pomiędzy poranny talk show i „American Idol.”

Ryan Seacrest with his family on set
Rodzice i siostra Seacresta dołączyli do gospodarza telewizyjnego w jego ostatnim dniu „Live.”
Instagram/Ryan Seacrest

Zszokował widzów po ogłoszeniu swojego odejścia z popularnego morning show w lutym.

„To co planuję zrobić, to kiedy 'American Idol’ wystartuje z Los Angeles później tej wiosny, udam się na Zachodnie Wybrzeże i będę gospodarzem tego programu”, wyjaśnił wtedy, zapewniając fanów, że będzie „gościnnym gospodarzem i wypełnianiem” od czasu do czasu.

Consuelos będzie czwartym gospodarzem, z którym Ripa pracowała, po tym jak w 2001 roku dołączył do Regisa Philbina jako zastępca Kathie Lee Gifford.